Euro Kids

פגיעה בזכויות אדם

 • קו החירום 24 שעות Аварийная линия движения 24 часа в сутки

  yeladeinuorg@gmail.com 0547643477 צוות כונן If your children were taken by welfare officials Aoimtm by welfare officials to take your children You have been invited to the police station due to a false complaint or stops to Toamr anything before you contact 0547643477 or leave a message by email
 • אתר זה איננו קשור לכול עמותת התנועה למען עתיד ילדנו

  אתר זה והתכנים בו אינם קשורים לכול עמותה . אתר זה הינו אתר פלטפורמה בינלאומית שאיננו קשור למדינת ישראל ופרסומיה הינם למען זכויות הילד בארץ ובעולם ,והינה חושפת עוולות לכלל הנזקקים.
 • מי אנחנו

  זהו האתר הרישמי של התנועה למען עתיד ילדינו אתר זה איננו קשור לעמותת התנועה למען עתיד ילדנו ואין כול קשר ביניהם.אשר מייצגת 750,000 ילדים וכ 300,000 אבות גרושים אשר מופלים ונרדפים על רקע מגדרי וסובלים מרדיפה ואפליה של בתי המשפט למשפחה, מוסדות הרווחה, המשטרה ומוסדות נוספים של המדינה. התנועה פועלת בגבורה למניעת חטיפת ילדים ע”י רשויות הרווחה, בתי המשפט ומוסדות המדינה. התנועה שמה לה דגל לסייע לכל ילד שנמצא במצב של סיכון, ולכל ילד מנותק או מנוכר מהורה או משפחה. התנועה שמה לה לדגל לעזור ולסייע לנשים וגברים כאחד בעניין ילדיהם, הורות שווה ומשמורת משותפת. אתר זה הינו אתר פלטפורמה ואיננו שייך לתנועה למען עתיד ילדנו .
 • חדשות

 • איך להתמודד עם עובדי הסעד ובתי הספר ?

  הרצאות איך להתמודד בלחצים של בתי הספר המנהלת ,היועצת הפסיכולוגית וכן הרווחה שעושה הכול לסמם את ילדכם ברטלין ולשלוח אותו לפנימייה הרצאות בכול הארץ בעלות של 50 ש"ח מותנה ב 10 אנשים. פרטים טלפון 0547643477
 • הסרט זכות האבות

 • ערוץ טלויויזיה

 • בני היקר אינך רואה אותי בגלל השופט יורם שקד

  בני היקר אינני מאשים אותך מי שאשם זה השופט יורם שקד . ואמא שלך שסובלת מבעיה נפשית . בני היקר זו עניין זמני עד שתעבור לחזקתי . לא יורם ולא בן ארי ימנעו ממך לראות את אביך . שתדע בני היקר לעולם לא ננטוש אותך ונלחם בשבילך . יצאת לעולם למציאות קשה כאשר ניסתי הכל בכדי לא לצאת למלחמה אך מה לעשות האישה שמגדלת אותך בשלב זה פירשה זו כחולשה . האפליה הנהוגה במדינה גורמת לך בני היקר נזק רב . אך נעשה הכל בכדי לתקן זאת במהרה . היזהר בני היקר שלא תלמד מהאישה הזאת דבר . שתגדל תדע מה אביך עשה בשבילך בני היקר . שתגדל תודיע ליורם שקד ,ואריאל בן ארי אני יודע שאתם אשמים . נעשה הכל ביחד בכדי שתעבור בהקדם מהאישה הזאת שמתעללת . יורם שקד אומר שזה בסדר לקחת סמים ,לנתק אותך מאביך ומשפחתו . תזכור את השם הזה בני היקר . בני היקר אני פה בשבילך ולמענך ,וכן בשביל אחותך היקרה שמחכה לך .
 • תקנון העמותה

 • כנס למען זכויות הילד והמשפחה

 • הצטרפו לתנועה

  יעקב בן יששכר - מנכ"ל

  למען שינוי בוועדות הכנסת ושינוי המצב הקיים נא לפנות 0547647643477 yeladeinuorg@gmail.com

 • המעמד האישי והרווחה

  אחראי תחום המעמד האישי והרווחה בתנועה למען עתיד ילדינו. אלון : דוא"ל:yeladeinuorg@gmail.com
 • יו"ר התנועה אלון רחמים

  אלון רחמים יטפל בנושא הרווחה ועובדות הסעד . 0547643477
 • אבא

 • שנים נלחם למשמורת ביתו והצליח למרות סירובה של ראשות הסעד ובית המשפט

 • קטגוריות

 • דיון לחקירת ארגון אל"י

  היום הגדולװ27 בנובמבר, 2013
  היום הגדול הגיע.
 • תרומות

  רוצים לתרום ולעזור לנו לממש את המטרות ? מספר החשבון שלנו בבנק הדואר 8204851 דרושים מתרימים בתשלום שכר ראוי מגיל 15 ומעלה .
 • חיתמו על העצומה

  ראה תמונה בגודל מלא

  חיתמו על עצומה להקמת גוף בקורת חיצוני ובלתי תלוי על פעילות משרד הרווחה.
  http://www.atzuma.co.il/yeladeinuorg

 • העלאת או קישור עצומות לאתר

  כחלק מפעילות התנועה למניעת סתימת הפיות והעלמת האמת בכל הנוגע לשחיתות הממסד, לשחיתות ולמחדלי משרד הרווחה ולקשר הבלתי נתפס בין פקידי הסעד-בתי משפט-משטרת ישראל, התנועה מאפשרת לציבור הרחב לקחת חלק פעיל בהפצת עצומות בנושאים מגוונים, הקשורים בזכויות הילד, בזכויות ההורה הגרוש וכמובן - בכל הנוגע לחשיפת האמת והפגיעה בערכי הצדק והחוק בידי הממסד.
  את העצומות יש להפנות לאסף לפי הפרטים הבאים:
  נייד: 0503-588699
  פקס: 1533-6518634
  דוא"ל: YELADEINUORG@gmail.com
  העצומות תבדקנה ולפי מידת התאמתן, יפורסמו באתר תחת שם כותב ועורך העצומה בתוספת לכתובת העצומה.

 • סרטונים על אלימות ממסדית

  PROJECTעדויות מזעזעות של אזרחים שנפגעו קשות מן הממסד הישראלי
 • הידעת כי

 • ארכיון מאמרים

 • לוח שנה

  אוגוסט 2014
  א ב ג ד ה ו ש
  « יולי    
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31  
 • קטגוריות

 • תמונות ראויות

  wanna kiss ?

  Distribution (90-30)

  wait

  עוד תמונות
 • תוכנת התרגום של גוגל

  http://translate.google.co.il/#
 • יעקב בן יששכר בפעולה. הפגנה מול הפמיניסטיות

 • האירועים הבאים

  אין אירועים קרובים

 • היום הגדולװ2 בנובמבר, 2013
  היום הגדול הגיע.

הרשימה השחורה של עורכי הדין

קטי ברדה

דורית אקריש

עו"ד סמוכה

עו"ד שטוך

52 תגובות to “הרשימה השחורה של עורכי הדין”

 1. אלמוני said

  תוסיפו לרשימה את עו"ד שמעון רביב

 2. עו"ד מליץ מב"ש מוכן להתנכל לכל ילד תמורת תשלום הולם

 3. רינת גבאי said

  עו"ד שלומוביץ מרעננה עבור בצע כסף נלחם
  עם אבא פסיכופט ועתיר ממון לקחת משמורת מהאם וממשיך לגרום לילד ניכור הורי והתנתקות
  מאמו יולדתו טינופת אמיתית

 4. רינת שלום,
  אני מאחלת לעורך דין זה, חיים קשים ושהילדים שלו יתנתקו ממנו גם כן. אמן! תמשיכי להילחם בלי פשרות להשבת הילדים שלך אלייך. בהצלחה.

 5. אב שהופרד ביגללה מילדיו said

  עורכת הדין אנג'ליקה מנתניה -עבדה בסיוע המשפטי – השם ממש מתאים לה- ,,,מרשעת אמיתית תילחם להפריד את הילד מהאבא שלו ללא כל רחמים וממש ברישעות תיעץ לאימא עיצות מרושעות כנגד האבא המסכן.
  שהיא תתנתק מילדיה ניראה כיצד תגיב ממש מרשעת אמיתיח

 6. neliron said

  תצרף לרשימה את עמיקם הדר וליאור פנחס שהכריזו על ביתי ללא סיבה נזקקות ובניגוד לרצוננו
  כשאנו ההורים צועקים לא והשופטת מחייכת יד אחד עם קטי ברדה ניסו לשכנע אותי שמסוגלות הורית היא לא קשורה לשאר ילדי תודה ליעקב איש צדיק שאמר לי שהכל מושחט וצדק המאבחן ד"ר כלב מקבל מהרווחה עבודות וכל המסוגלויות הורית שלו לטובת הרווחה משחק מכור מראש כמו שאמר מזכיר הקיבוץ שיתנו כסף
  ויפעילו קשרים רק כדי להוציא אותנו מהדירה במשמר השרון על ידי נדי באור מזכיר משמר השרון יש בידינו שיחות נשמח לפרסם באתר שלך

 7. זהירות said

  תוסיפו לרשימה השחורה את יעקב גבאי הרצל 59 רמלה. בגיל 60 קיבל רשיון עו"ד ומאז בעבור 2 שקלים ישקר, ישבע, יחנטרש וייבב שקרים על גבי שקרים. לשיטתו קודם האישה צריכה להזמין משטרה לגבר כל לילה. הרוכלים בשוק של רמלה חכמים בדיוק כמוהו.

 8. אבא said

  תוסיפו לרשימה את עו"ד איתן ליפסקר

 9. לימור said

  אני מבקשת לדעת איפה אפשר להתלונן על שופט שהולך לטובת גברים בלבד, ולא מסתכל בראיות שמונחות אצלו? ובנוסף הייתי רוצה לדעת איפה אני מתלוננת על ע"וד שהיה אמור לייצג אותי ויצג את הגרוש שלי? והייתי רוצה לדעת איך אני יכולה לפתוח תיק גירושין בבית משפט בקריות ולא בחיפה. תודה!!!

 10. עוה"ד יוסף בסן , פסק דין חלוט נגדו ,מה-6 לאוגוסט 2008 , פסה"ד עוהבר ללישכת עורכי הדין שטרם מצאה דרך להעמידו לשין למרות פסק דין חלוט המרשיע אותו.

 11. עוה"ד שפטלובית נתן.
  כותרת משרדו ד"ר א. שפטלוביץ.
  אם תחקרו תמצאו שהוא שכח בכוונה לזכות את אביו בתואר זיכרונו לברכה. כן זה מרשים ומרתיע משרד דר א, שפטלוביץ…למה שכחו לכתוב ז"ל. את מי יש להטעות. אותנו הציבור.
  האחרון גם קורא לחברות מחוקות "מתות" כמשיבות בבקשות וזוכה בפסק דין נגדם, תוך שהשופטת ציפורה בראון מאמינה לו כי הוא הדביק כתבי בית דין על דלת החברות המתות.
  נו המתים אצלו קמים לתחייה.אם זה לצורך שימוש לרכה בהליכי משפט ואם זה לצורך הטעיית הציבור. הרי הדוקטור ממשרדו הינו אביו ז"ל.
  הוא גם השיג למרשתו דירה בשקל ועוד הרבה הטבות. קבלתי ממנו החלטה בחותמת בימ"ש שמעולם לא נתנה….זהירות הוא גם מומחה לדין זר של בימ"ש לענייני משפחה ברמת גן…הוא כנראה מרגיש שם כמו בבית ……….

 12. גילי said

  עו"ד בני דון יחיא אפשר להוסיף לרשימה.
  ניצל את המצב שחוות הרבה גרושות בתהליך הנוראי הזה-חולשה,בילבול,אי וודאות וכו'.
  לקח ממני סכומי עתק – בתמורה נתן לי הסכם גרושים שמעניין אם היה תופר כזה לביתו האהובה. הסכם שעד היום אני משלמת עליו מחיר כבד. עו"ד דון יחיא – אינך ראוי לא לעסוק בדיני אישות ולא להיחשב כאדם מאמין.

 13. זהירות מעו"ד רפאל רפאלוב…מחטפים וחפר

 14. לאה קליין said

  להוסיף עוד עו"ד שאינו ראוי לתוארו- בני דון יחיא המפורסם. מנצל את אומללות הבאים לבקש את עזרתו המשפטית, מסחטת כספים וחוסר מעש. לא ממלא את תפקידו. רשלן ואף מוציא כספים במרמה.

 15. דני said

  תזהרו מעו"ד יפית אוליאל היא סוס טרויאני כאילו לטובת הגבר אך היא מעונינת רק בכספים של הגברים

 16. ראו מה אומר בימ"ש על העורך דין שלדעתי הוא מסוכן—שופט צבאי ומומחה לדין זר של בימ"ש..זהירות
  לקרוא בעיון
  המערער :ב עו"ד נתן שפטלוביץ
  – נ ג ד –
  המשיב:ו האפוטרופוס הכללי
  טענו :נ עו"ד שפטלוביץ המערער
  עו"ד פולוס למשיב
  ערעור על החלטה של בימ"ש לענייני משפחה
  (כב' השופטת חנה ריש-רוטשילד)
  מיום 21.11.99 בתמ"ש 35300/96 בש"א 4632/99.ו
  פסק דין
  1. המערער הוא מנהל עזבונו של מנוח שאשתו-אלמנתו חסויה והמערער נתמנה כאפוטרופוס עליה.נ
  במסגרת פעולות המערער כמנהל עיזבון המנוח וכאפוטרופוס על החסויה, הוא מימש דירה שמחציתה ע"ש המנוח ומחציתה ע"ש המנוחה, ומשהשלים את המכירה פנה לביהמ"ש לענייני משפחה בבקשה לפסוק לו שכר כאפוטרופוס. בבקשה ביקש שכר בגובה 6% משווי מכירת מחצית הדירה.ובבקשה יש פרוט מתומצת ביותר של פעולות האפוטרופוס בקשר לחסויה, וכן הוסיף כי לגבי השכר של 6% הסכימו בניה של החסויה.נ
  ביהמ"ש הבהיר למערער בישיבת 21.11.99 כי השכר שהוא מבקש חורג מהכתוב בתקנות, אין מקום להשוואה בין השכר שנפסק לו למערער כמנהל עיזבון לבין השכר שמגיע לו כאפוטרופוס, ואם הוא יעמוד על דרישתו וידרוש הנמקה לאותה החלטה, הבקשה תדחה והדרישה תגרור חיוב בהוצאות.ב
  המערער לא ויתר אלא המשיך בטיעונו וביהמ"ש הוסיף והחליט כי הוא מפסיק את טיעון המערער ומודיע לו כי אם הוא מבקש שכר בגין פעולות נוספות שבוצעו על ידו מעבר למכירת הדירה הרי פתוחות בפניו שתי דרכים:ב האחת, לתקן את הבקשה ולפרט את הפעולות שבגינן מבוקש שכה"ט, והאחרת היא להסתפק בפסיקת שכר עבור המכירה, ולהגיש בקשה נוספת ונפרדת לפסיקת שכר עבור הפעולות שלא נכללו בבקשה.ו
  המערער לא פעל לפי הצעת ביהמ"ש והמשיך לעמוד על שלו, ולמעשה מחה על האפשרות שיפסקו לו רק 2% ככתוב בתקנות, וכי השכר האחר יפסק לפי סעיף אחר. לחילופין, הודיע שביהמ"ש יפסוק 2% כפי שהסכימה ב"כ האפוטרופוס הכללי, אין צורך בהסכמה שלו לצורך זה, הוא מסכים ל- 2% ושיוכל להגיש בקשה נוספת.נ
  ביהמ"ש הבין את טיעונו של המערער בכך שהוא עומד על פסיקת 6% והחלופה שטען היתה רק בבחינת מחאה. פרוש זה הוא נכון וראיה לכך, הערעור הנוכחי.ב
  בהתאם לזאת, פסק ביהמ"ש שכר בשיעור 2% על מכירת הדירה, בהחלטה מנומקת, וחייב את המערער בהוצאות לטובת אוצר המדינה, לפי תקנה 514 מתקנות סד"א בסך של 750 ש"ח.ו
  החלטה זו משמשת נשוא הערעור.נ
  2. ערעור זה מוטב היה לו משלא היה מוגש מאשר הוגש, הוא למעשה הטרדה ואין לו שום שחר.בבהמשך הדברים אפרט ואנמק את דבריי.ו
  3. משך שנים נהג ביהמ"ש שלא לפסוק שכר לאפוטרופסים עפ"י חוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות, תשכ"ב – 1962, מהטעם שמי שמתמנה אפוטרופוס לחסוי עושה זאת שלא על מנת לקבל שכר אלא כחסד של אמת. לימים, משרבו המינויים לעורכי דין, שונה הנוהג והותקנו תקנות בשנת 1988 לקביעת שכר לאפוטרופסים וזאת בתקנות הכשרות המשפטית והאפוטרופסות (כללים בדבר קביעת שכר לאפוטרופסים) התשמ"ט – 1988.נהשכר נמוך מהשכר שנקבע לכונסי נכסים עפ"י חוקים שונים ולמנהלי עיזבון והטעם הוא ברור לחלוטין:ו עדיין קיים הנימוק העקרוני כי אפוטרופוס לחסוי פועל בין היתר בהתנדבות, אולם אם אינו פועל בהתנדבות, השכר יהא נמוך מהשכר שמקבל מי שפועל למעשה כ"עסק מסחרי", והרי כונסי נכסים, מפרקים, נאמנים, מנהלי עיזבון וכיו"ב כולם ממלאים את תפקידם רק ודווקא על מנת לקבל שכר ללא שום אלמנט של התנדבות. גם אין שום סיבה שכל אותם ממלאי תפקידים יעשו חסד עם חברה או פושט רגל או עם יורשים שאת רכושם או עיזבונם הם מנהלים.ב
  לכן, ההשוואה בין סדרות התקנות השונות כדי להגיע לאחידות של שכר היא אינה השוואה נכונה, היא השוואה בין סוגיות שונות ובלתי שוות.ו
  4. שיטת קביעת השכר עפ"י התקנות מפורטת בתקנה 5 והיא מפרידה בין השכר שאפוטרופוס יכול לקבל עבור הטיפול בחסוי והפעילות סביב מינויו כאפוטרופוס ושכר זה נקבע עפ"י בסיס חודשי, קבוע, שניתן להעלות אותו אם הטרחה שבעבודה היא יתרה, כפי שהדברים מפורטים בתקנה 6(ב).נעל פעולות אלה ורק על פעולות אלה, אפשר לקצוב גם שכר נוסף אם האפוטרופוס הוא איש מקצוע, וביצע עבודה בעד שירותים מקצועיים. למשל:נ אפוטרופוס שהוא עו"ד ומשכיר נכס של החסוי ולצורך זה נותן את שרותיו המשפטיים בעריכת חוזה השכירות, יוכל לקבל בנוסף לשכר על ההכנסות לפי תקנה 5(ב), גם שכר על השירותים המקצועיים לפי תקנה 6.ב
  5. קבוצה אחרת של שירותים עבורם ניתן לבקש שכר, מנויה בתקנה 5(ב) והיא שכר על ניהול שיש עמו הכנסה תקופתית. במקרה שכזה ניתן לקבוע שכר ניהולי בשיעור שלא יעלה על 5% מההכנסה ברוטו.ו
  קבוצה שלישית של שירותים מנויה בתקנה 5(ג) והיא מתייחסת לעסקה במקרקעין שביצע האפוטרופוס, כגון:ב פעולת מכירה שהיא הפעולה עבורה מבוקש השכר בהליך הנוכחי. שכר על פעולה שכזאת הוא בגבול של 2%.נחשוב לציין כי האפשרות של הגדלת שכר או מתן שכר על שירותים מקצועיים, אינה חלה לגבי השכר שנקצב באחוזים על שכר ניהול או שכר עבור עסקה במקרקעין, משום שתקנה 6 המאפשרת שכר חריג או שכר על פעולות מקצועיות, מתייחסת רק לקבוצת השירותים שבתקנה 5(א).ב
  6. המערער מתעקש לקבל 6% על פעולת המכירה, ובו הוא כנראה מבקש להביא לידי ביטוי גם את הפעילות הנוספת שעשה ואשר נכללת במסגרת השכר שהוא זכאי לו עפ"י תקנה 5(א).ואלא שבבקשה שהוגשה לביהמ"ש העתירה היא לקבל 6% ואין פרוט של ממש לגבי עבודות שונות בניהול רכושה של החסויה, למעט פרוט עבודה שגרתית שלכאורה אין בה שום דבר מיוחד או סבוך שלא קיים בניהול רגיל ומקובל של נכסי חסוי. אין שום פרוט אשר יצדיק תוספת שכר בגבול של 4% מערך המכירה כדי לשקף שכר עבור שירותים לפי תקנה 5(א).נ
  עפ"י הכתוב בבקשה נתמנה האפוטרופוס ב- 12.5.96. לא ברור אם במשך הזמן קיבל שכר זמני אם לאו, לא ברור עבור כמה חודשי עבודה מבוקש השכר. לכן, בצדק המליץ והציע ביהמ"ש למערער להגיש בקשה נפרדת ובה יפרט את הפעילות עבורה הוא מבקש שכר שניתן לקבל עפ"י תקנה 5(א), אלא שהמערער, כאמור, התעקש ועמד על כך ששכרו יגולם באחוז הכולל של 6%.ב
  7. בנסיבות אלה צדק לחלוטין ביהמ"ש כאשר פסק 2% בלבד מערך המכירה של מחצית הדירה. זאת ועוד, חסד עשה עם המערער בכך שאישר את הוצאות המכירה מחוץ ל- 2% שכן עפ"י התקנה לא חריג הוא לכלול את הוצאות המכירה בתוך 2%.
  8. לכן, הערעור הנוכחי הוא טורדני, אין בו שום ממש, גם אם הוא נתלה באילנות גבוהים של שיוויון, צדק וכיו"ב שבינם לבין נושא העניין אין ולא כלום.ו
  הבקשה נעוצה ברצון לקבל כסף וכסף בלבד, ואין לכך שום קשר עם זכויות קונסטיטוציונליות, סבירות של חקיקה, שיוויון וכיו"ב סיסמאות שלא מתאימות לעניין זה.נ
  9. אני מבהיר כי הסכום של 750 ש"ח שפסק ביהמ"ש קמא לטובת אוצר המדינה אינו סכום שהאפוטרופוס רשאי לכלול בהוצאות שלו כאפוטרופוס ואינו זכאי לשלם שכר זה מתוך רכוש החסויה. זהו אינו שכר שנפסק לחובת החסויה אלא שכר שנפסק אישית לחובת האפוטרופוס על טיעוני סרק ובזבוז זמן. כך אנהג גם בערעור הנוכחי בפסיקת ההוצאות ואני מבהיר כי השכר הוא מחשבונו האישי של האפוטרופוס ולא מחשבונה של החסויה.ב
  10. הטיעון כי בניה של החסויה מסכימים לשכר המבוקש, גם הוא טיעון שמוטב שלא היה נטען משנטען:ו החסויה היא בחיים ואין לבנים שום זכות לשלוט על כספיה ולהסכים או לא להסכים על מה שיעשה בכספיה. לשם כך מונה האפוטרופוס ולכן הסתייעות בבנים כדי לגבות שכר נוסף מרכוש החסויה, הוא מעשה פסול.הבנים הם היורשים של המנוח ומבחינה זו כאשר הם מסכימים או לא מסכימים לשכר של מנהל עיזבון, הם למעשה מסכימים לתשלום מכספם. לגבי כספי החסויה, הם אינם יורשים, אין להם שום זכות לכספים הללו ולכן להסכמתם אין שום ערך.ו
  זאת ועוד, קיימת פסיקה כי אסור לו לאפוטרופוס לקבל שכר מאדם זולת השכר שנפסק לו ע"י ביהמ"ש, ולכן ההיתלות בהסכמת בני החסויה פסולה גם מבחינה זו:נ אסור לו לאפוטרופוס לקבל שום שכר על תפקידו כאפוטרופוס לחסויה, מעבר למה שפוסק ביהמ"ש, וממילא הסכמתם לשכר גבוה יותר אינה בעלת תוקף כלשהו.נ
  11. אשר על כן נפסק כדלקמן:ב
  א. הערעור נדחה.ב
  ב. המערער ישלם אישית לטובת אוצר המדינה את הוצאות הערעור ושכ"ט בסך 1,500 ש"ח.ו
  ניתן היום, י"א בניסן תש"ס, (16 באפריל 2000), במעמד הצדדים.נ
  חיים פורת, שופט סגן נשיא בית המשפט המחוזי תל אביב

 17. הגשתי בקשה לרשמת שהפכה לשופטת, מירה דהן, לפיה המצאתי כתבי בית דין לאפוטרופוס הכללי, לבקשה צרפתי שני אישור מסירה,אחד בדאר רשום עם אישור מסירה והשני במסירה ידנית.
  נחשו מה ההחלטה.
  שעלי להמציא במסירה אישית ולהמציא אישואי המצאה …מה דעתכם.

 18. עו"ד נפתלי שילה הפך לשופט, אתמול הייתי אצלו בדיון, התרשמתי בשחיתות על שתי רגלים-

  התרשמתי כי הכל היה מוסדר מראש עם הצד השני עורכי דין עם שופט, נגד אזרח שהעמיד אותי בפינה ועם אקדח לרקה גרם לי להסכים לאי צדק ולותר על ערעור כביכול בהסכמה ,תחת הבהרה ורמזים שהוא ידון בערעור ואני יפסיד ויחטוף הוצאות למרות הצדק.שום חקר אמת.את נפתלי שילה לט הטרידה העובדה כי מיליונים נלקחו מחשבונו של חבר ישע, לא הטריד אותו שהצד שכנגד לא בא בכלל לדיון. .
  באה עידה ונתנה עידות שלא נכנסה אפילו לפרוטוקול

  הגעתי מצרפת לדיון, הצדדים היו אמורים להגיע,הצד שכנגד לא הגיע ולא נקנס וזה גם לא נכנס לפרוטוקול

 19. זהירות מעו"ד מורג צבי דיזינגוף 30 ת"א, לא דובר אמת ומנצל טעויות שיפוטיות לרווחים, בתמיכת עו"ד נפתלח שילה שהפך לשופט .

 20. שחיתות בבית משפט לענייני משפחה ברמת גן
  השופט החדש נפתלי שילה
  משתף פעולה עם קולגות מלישכת עורכי הדין
  מסרס פרוטוקול דיון תוך סירוס פרוטוקול ומתן החלטת בהתאם לסירוס
  תוך השמטת עדויות לעוולות לתרמית ולמירמה שחשף בעל דין שאמצעות ראיות ועדים

  והכל על מנת שתנתן החלטה לפיה לא מצא השופט נפתלי שילה פגם בהתנהלות חבריו מלישכת עורכי הדין

 21. yeladeinu said

  זה השופט מהתנחלות אפרת

 22. בא אלי כמשתף פעולה אלוהים ישמור משיתוך פעולה איתו………..זהירות מאש.

 23. זהירות מירמה ועוולות והונאה. הוא גם לא דוקטור..אביו היה דוקטור אלא שהוא מטעה וכותב במכתביו ד"ר שפטלוביץ ושוכח לכתוב ז"ל…ככה חושבים שהוא דוקטור כמה מרשים ומרתיע………..

 24. יש לי פסק דין חלוט נגדו. אבל מה לישכת עורכי הדין מצאה שהרמאות שלו אינה במזיד ולכן אין עבירה אתית> מה שמוריד את אמינות הציבור בעורכי דין מושחטים לטענת הלישכה לא במזיד.

 25. כל התחבולות האפשרויות

 26. יוגב ס said

  זהירות מעו"ד דן מלכיאלי, מנהל תיקים של הסיוע המשפטי, אך מסרב לנהלם לגופו של עניין, מסכים לפסק דין כנגד הלקוח ללא קבלת הסכמתו. חלאה שאין כדוגמתה.

 27. יוגב ס said

  זהירות ממנהל הסיוע המשפטי בבאר שבע, שמואל אורנשטיין וסגניתו סווטלנה , השניים אינם מקבלים כל פיקוח על רמת עוה"ד שלהם, הכל שקר וכזב ורשלנות.

 28. חנ'לה ושמלת השבת said

  יום בהיר אחד יקום עורך דין תותח שיוצא לך את האויר בלון מנופח שכמוך.
  יום אחד הם הרשימה שלך יתאגדו כולם ויסגרו אותך במוסד פסיכאטרי המקום הכי ראוי לך.
  אמן אמן אמן גנב גנב גנב נוכל רמאי יום אחד יעלו עלך אל תדאג

 29. זהירות …………….. השופט יובל שדמי נוער נצרת עלית . איננו מוכן ללכת בדרכיי הצדק .
  הוא אינו קורה הוכחות . ופוסק שלא כדין . הוא מאשים בכל מיניי דרכים את ההורים ובכל מיניי דברים . זהירות מעורכת הדין גל טורס אפוטרופוס כללי . היא אינה בודקת ראיות . ומעלילה שקרים רבים . אין להעמין בה . זהירות . ראו הוזהרתם . שניהם מכפישים ללא דופי . כמו שנאמר ראהו וחשדהו . להיזהר מהם כדיי . הם כמו מוקש חי .

 30. בריגיט לזיאן said

  שלום לאב שהופרד מילדיו!
  אדוני מבלי להכיר אני מורידה ראשי ליני אבות אחרים שלוקחים אחריות על ילדיהם ונילחמים על זכות ביקור במידת הצורך על משמורת ולדעתי צריך לתתמשמורת משותפת לאב ולאם אשר מתגרשים אין זכות לא לאב ולא לאם להפריד את הילד מההורי כנקמה של ניגמר הקשר אז הילד יוכל חרא! גם כך יש אבות שלא אכפת להם כלום ולהפך מצידם ישלח הילד לאימוץ וכול הכבוד לאלו שלא עושים את זה! אני בהלם טוטאלי אנגיליקה בין דויד חתיכת זבל שרמוטה לא פעם דפקה לי את הדיון 3 דיונים היא לא באה לבית המשפט! זבל משתפת פעולה אם הרווחה כן עבדה בסיעוה משפטי לי הימליצו אליה יש עו"ד טל שחורי אבל הוא יקרן שווה כל גרוש לי אין כסף אז אני הולכת איתם ראש מרואש לדעתי צריך לעשות הפגנה מול הכנסת זה יעשה רעש גדול!אבל צריך כמה הורים ביחד אני לא יודעת למה התנוע לא מארגנת במקום ללכת לפ"סעד מול בית בתי משפט ללכת מול הכנסת!ואנגליקה ניתקה את הפלאפון כאשר שאלתי אותה למה לא היגיעה לדיון כלבה אמיתית אלוכים משלם מקווה בהקדם האפשרי! גם לה יש ילדה גם היא גרושה! גברים ……ראיתי במשרד מסכן אחד מתחנן לפני שתעביר לא את כרטיסי האשרי כי לא היה לו כסף לשלם על גלידה ! נו זזה היה מזמן עכשיו הוא בטח קונה סוכריה על מקל!אנגליקה צריך לקחת ממנה את הרישון ליהות או ליצג אנשים!

 31. הלו said

  דוד הוד ושרונה בן זאב שני עורכי דין מטעם הסיוע המשפטי רמאים ושקרנים. חותמים על תצהירי שקר, מגישים בקשות ותביעות ללא בסיס רק כדי לסחוט עוד 500 ש"ח מהסיוע המשפטי על כל בקשה ועל כל דיון. היזהרו מהשניים האלה דוד הוד ושרונה בן זאב. שני אוכלי נבלות צמאי דם.

 32. בס"ד
  תוסיפו את עו"ד אריה סמארלי ויובל זהוראי מנתניה
  עו"ד רמי צוברי מפתח תקוה ואביעזר ארליך מבני ברק כל הנ"ל הם מוכרים תיקים לטובת פקידי הסעד ואשר הונו אותי ויש לי תלונה נגד עו"ד אריה סמארלי ויובל זהוראי ללשכת עורכי הדין על מכירת תיקים
  וגיסתו של אריה היא פקידת סעד רחל ללו מנתניה אשר חטפה את ילדיי והתעללה בהם .

 33. ריקה said

  כל הכבוד לכם
  לא מחשבנים
  לכבודו….
  מקצועו…..
  ותעתועייהם

 34. האם מתעוללת בילדיה בזמן פעולה,והמניע לכול מעשי האם הוא אחיה הפדופיל,נא להצטיד באזניות טובות

 35. אוריה לב said

  עורכת הדין שעבדה ועובדת בסיוע המשפטי מאזור נתניה – אנגליקה —ממש לא מלאך ההפיך הוא הנכון–,,, —זכרו להזהר מאנגליקה ———היא עורכת דין אשר תעשה הכול למען הפרדת הילד מהאבא ותיעץ לאימא כיצד לעשות זאת התנהלותה בבית המשפט כמי שרוצה לנקום באבא על כך שאוהב את בנו תוסיפו אותה לרשימת השחורה עורכת דין שכלל איננה רואה את טובת הילדים ורוצה רק לנקום ולהרוס קשר של אבות ובנים חבל שהיא זו שמיצגת מטעם המדינה ממש בושה למה שקורה כאן הלוואי וינתקו אותה מהילדים שלה נראה איך היא תרגיש במצב כזה.–
  אנגליקה כמה עצב את גורמת לילדים ולהורים בחסות מדינת ישראל—……..

 36. עדי said

  בואו נצא לרחוב עד שיצמח גוף שיבדוק את העוולות ויתקן אותם

 37. חסוי said

  לגמרי במקרה הגעתי לאתר ושמחתי לגלות שמישהו הקדים אותי.
  שלוש שנים של התעללות בנפש, קרב סכינים, בתי משפט לענייני משפחה, בית דין רבני…
  גילו לי את פניה של מערכת המשפט.
  הוסיפו לרשימה את חרפת המקצוע

  עו"ד אביבה ראפ

 38. רות said

  מתארגנת קבוצת תביעה לנפגעי הרווחה ומערכת החינוך לפרטים:0505799837

 39. עוד עו"ד בינונית מונתה לשופטת , הפעם בבאר שבע. רק בגלל מוצאה המזרחי. … למדה בנתניה כי לא עמדה בתנאי הקבלה לאוניברסיטאות. בתו של עסקן פוליטי .

  מנצלת את הדלתיים הסגורות בכדי לקפח זכויות.

  הש' גאולה לוין מאפילה עליה במקצועיות ובאישיות.

 40. מאיר כהן said

  עו"ד חלימי לימור –

  בעיני היא נציגותו של השטן עלי אדמות! היא הרחיקה את ביתי ממני במשך כשנתיים!!!
  שיקרה!וביצעה אין ספור מיניפולציות על כל הגורמים סביב!
  הדיחה לשקר את גרושתי!
  במטרה אחת – לגרם לצער ! לא היו רווח ממון בתוצאות פעולותיה , אלא יצירת רוע וזריעת שינאה.

  השופט גייפמן יהושע –

  ישב בבית דין לעניני מישפחה -עזר והרחיק את ביתי ממני במשך כשנתיים ! – ללא בדל של ראיה או אפילו תלונה במישטרה.רק כי גרושתי לא הסכימה לאפשר לי לראות את ביתי .
  כמו כן, היתעלם להצהרת שקר ,עדות שקר,עפ"י ש ה ו כ ח ת י !!! – שהעובדות לכאורה שהוגשו הם שיקריות!
  השמיט ראיות שהוכח ששיקריות!
  בחר שלא שלא להעניש על השקרים !
  היתנהלותו היתה חד צדדית בעליל!

  מיכל אנגלשטיין – פקידת סעד לסדרי דין

  -הרחיקה את ביתי ממני במשך שנה וחצי ! עסתה עבודתה ברשלנות נדירה,ושיקרה! במיסמכיה שהגישה לשופט ולא הסכימה לתקן את שקריה משיקולי אגו וכבוד

  ביצעה את עבודה הסיקור מובהק כחד צדדי !

  כל שציינתי,מתועד בכתובים !

  אני מברך את כל המוזכרים שיזכו ויחוו את בכל הרע האפשרי בעולמנו.

 41. חסויה said

  פקידת סעד לסדרי דין בחולון טל גופנא שקרנית ותחמנית ומנוולת ורשמה דברים שקריים על הבן שלי ואני הייתי צריכה ללכת להביא חוות דעת שתוכיח שהיא שיקרה הכלבה . וגם פקידת הסעד שושי בן חיים כלבה מסריחה שרוצה רק למסור ילדים לאימוץ והם ניטפלים לחלשים שאין להם את היכולות הכלכליות להלחם בדבר הכי יקר להם שבמשך השנים רמסו אותו עם ההתעללות המינית והפיזית בבן שלי שאת זה אין להשיב והוא הוצא לשוא כמו עוד הרבה ילדים והפנימיה שבן שלי עבר שם התעללות מינית מילד שם ופיזית מכמה מדריכים היא פנימיית אביב בפתח תקווה

 42. חסוי said

  להיזהר מעו"ד טל איטקין מחיפה מוכנה בשביל כסף לעשות הכול!!!!!!!!!!!

 43. דניאל said

  אשמח לדווח על עו"ד רן זמיר מרמת גן שמשמש כספונסר לאם ילדתי משקר ומכווין אותה להגשת תלונות שווא!!!

 44. mo1976 said

  ביקרתי באתר הנ"ל ואני מעוניין לקבל מיילים בכל נושא של רמאות של עו"ד ושופט

 45. שולמית כהן said

  בס"ד
  שמי שולמית וברצוני להזהיר את הציבור מעורך דין עובדיה אבוש שהפך לכונס נכסים בתיק מזונות וממשיך ל"ייצגני" חרף פיטוריי אותו. אדם תאב בצע.
  וכן מעורכי הדין תאבי הבצע שפועלים בניגוד אינטרסים לרצון הלקוח ולא בוחלים לרמות לשקר ואף לזייף מסמכים!!!

 46. 2515 said

  בס"ד
  תוסיפו את עו"ד אריה סמארלי מנתניה יש תלונה נגד אריה סאמרלי ללשכת עורכי הדין על מכירת תיקים, הוא קובע יד אחת עם העו"ד מהצד השני ומוכר את לקוחותיו מחוץ לזה שאינו עושה דבר, לא לומד את החומר ולא יודע כלום.

  הוא מוכר גם את לוקחותיו לעו"ד אחרים וגם תיקים לטובת פקידי הסעד.גיסתו של אריה סאמרלי היא פקידת סעד רחל ללו מנתניה.

 47. סיגל said

  זהירות מעורך דין עידו דיבון בנוסף על היותו בכיין כרוני הוא גם נוכל ערמומי ששום דבר לא עוצר בעדו מלהמשיך ברמאויותו השם ישלם לו!!!

 48. אנונימי said

  הזהרו מהגברת ללי גרשנזון, אחרת תאבדו את כל עולמכם. מדובר בפסיכולוגית לכאורה, דהיינו פקידת סעד לכל דבר ועניין המשתמשת בתואר שלך על מנת להרוס ילדים. הגברת הזו מסלפת תוצאות אבחונים של מסוגלות הורית והכל על מנת לעזור לרווחה לאכלס עוד מקומות בבתי הילד ובמרכזי חירום. מהפסיכולוגית הזו היו צריכים לשלול את הרישיון מזמן, היא סדיסטית כלפי ילדים ואין לה אלוהים.

 49. tbubhnh said

  אנונימי
  להיזהר מעו"ד עירית רייכמן, היא מנחה את הלקוחות שלה (נשים) להגיש תלונות שווא במשטרה, מנחה אותן איך לבנות תיק לבעל שלב אחרי שלב, ואח"כ שולחת אותן למעון לנשים מוכות ללילה אחד כדי להביא אישור לשופט "אשה מוכה"

 50. יוסי מלול said

  הזהרו מעו"ד מיה חונגר!!

  לאחר שאישתי ניתקה אותי מילדיי והסיתה אותם כנגדי,
  ולאחר שכתבתי על כך באתר הזה כבר ב 2007
  והתרעתי והזהרתי והתלוננתי > והמכתבים מפורסמים באתר זה ממש!

  גרושתי לקחה לאחרונה את עורכת הדין מיה חונגר שכדי להוסיף חטא על פשע על עוון,
  טענה בבית המשפט ברוב חוצפתה ועזות פניה, שאני זנחתי את ילדיי ונטשתי אותם תוך גרימת נזק נפשי להם…
  אין גבול לחוצפה ולנבזות של עורכי דין מנוולים שיעשו הכל!!! > בכדי להוציא ולהציג את הלקוחה השקרנית והמעלילנית שלהם
  באור חיובי תוך הכפשת האב ובגידה בכל עקרונות האתיקה המקצועית בעבור בצע כסף.
  יש עורכי דין שנולדו ללא מצפון, רגשות ורגישות ואפילו הגיהנום לא יסכים להכילם בבוא יומם…

  מי ייתן ורשימה זאת תהיה כאן לדיראון עולם לכל מי שעושק , פוגע , משפיל ומעליל על אנשים למען בצע כסף…

 51. עו"ד אלונה פרידמן. מציגה את עצמה כמגינת הגברים אבל כל מה שמעניין אותה זה לרושש אותם ולהביא אותם להתאבדות לאחר ניהול קטסטרופלי של "מערכה משפטית".

 52. בס"ד מבקשת להצטרף להפגנה גדולה נגדם
  שולמית

כתיבת תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s

 
הרשמה

קבל כל פוסט חדש ישירות לתיבת הדואר הנכנס.

הצטרפו אל 108 שכבר עוקבים אחריו

%d בלוגרים אהבו את זה: