רשימה שחורה של עורכי הדין

התלבטנו רבות טרם הפצת רשומה זו, שכן אנו לא מעוניינים לפגוע חלילה בפרנסת מי מעורכי הדין, אלא שמסמכים שהגיעו אל האתר הוכיחו באופן חד משמעי, כי עורכי הדין המופיעים ברשימה, פועלים בניגוד לאתיקה המקצועית של לשכת עורכי הדין, והם מפרים זכויות ילדים והורים ופוגעים בקדושת המשפחה.

עורכי דין אלו גובים שכר טרחה עצום ולא מספקים את התמורה עבור הכסף שהם מקבלים.

כך למשל, עו"ד שמעון פרץ (מרח' בן גוריון 38 רמת-גן) גבה מאבא בהליך גירושין שכר טרחה התחלתי בסך 80,000 ש"ח בתיק משמורת ורכוש. עו"ד פרץ לקח את הכסף אולם לא טרח לעדכן את האבא במצב התיק שלו, ולא חזר אליו לטלפונים, חרף הודעות חוזרות ונשנות למזכירתו במשרד ושליחת סמס מרובים. עו"ד פרץ לא הודיע לאבא על קיום דיון הוכחות בתיק המשמורת, וגרם למתן פסק דין במעמד צד אחד של שופטת משפחה. הוגשה נגדו קובלנה ללשכת עורכי הדין שרשמה לו הערה בתיק.

עורכי דין הנמצאים ברשימה, עוברים על עבירות של הפרת חובת נאמנות ומסירות ללקוח, על פי סעיף 2 לכללי לשכת עורכי הדין (אתיקה מקצועית) התשמ"ו-1986 וסעיפים 54, 61(1) ו- 61(2) לחוק לשכת עורכי הדין תשכ"א-1961.

 • עו"ד גליה גולדברג – סנגוריה ציבורית טל': 052-8365433 – לוקחת תיקים בלי סוף מהמדינה, אבל לא מייצגת את האזרחים האומללים. גרמה לאישפוז כפוי לבחור בן 22 שנים ללא עבר פסיכיאטרי או רקע נפשי קודם למשך חצי שנה. היא סירבה לשוחח עם עיתונאית על התנהלותה השערורייתית. הציבור מוזהר ממנה אזהרה חמורה.

 • עו"ד קטי ברדה – מקבלת מינויים מטעם הסיוע המשפטי כאפוטרופוסית על ילדים – עוסקת בענייני משפחה, גורמת להוצאת ילדים למרכז חירום.

 • עו"ד דורית אקריש – עוסקת בענייני משפחה.

 • עו"ד ציון סמוכה – עוסק בענייני משפחה. אשתו מנהלת את הכספים. גובה סכומים אסטרונומיים כשכר טרחה. לא חוזר לטלפונים ללקוחות לאחר ששילמו לו כסף.

 • עו"ד שמעון פרץ – עוסק בענייני משפחה. שקרן ורמאי. גרם להוצאת ילדים למרכז חירום לתקופה ארוכה מאוד, שם עברו התעללות ופגיעות קשות.

 • עו"ד צ'רלי בוזגלו – עוסק בעניינים אזרחיים מקבל את שכרו מאיגוד העובדים הסוציאליים ועובד עם הרווחה באופן הדוק. שולח מכתבי איומים לאזרחים.

 • עו"ד רון לוינטל – עוסק בתביעות לשון הרע, בעל אתר חילופי זוגות, גורם לפירוק התא המשפחתי והוצאת הילדים מהבית על ידי פקידות הסעד. שולח מכתבי איומים לאזרחים.

83 מחשבות על “רשימה שחורה של עורכי הדין

 1. עו"ד שלומוביץ מרעננה עבור בצע כסף נלחם
  עם אבא פסיכופט ועתיר ממון לקחת משמורת מהאם וממשיך לגרום לילד ניכור הורי והתנתקות
  מאמו יולדתו טינופת אמיתית

  אהבתי

 2. עורכת הדין אנג'ליקה מנתניה -עבדה בסיוע המשפטי – השם ממש מתאים לה- ,,,מרשעת אמיתית תילחם להפריד את הילד מהאבא שלו ללא כל רחמים וממש ברישעות תיעץ לאימא עיצות מרושעות כנגד האבא המסכן.
  שהיא תתנתק מילדיה ניראה כיצד תגיב ממש מרשעת אמיתיח

  אהבתי

 3. תצרף לרשימה את עמיקם הדר וליאור פנחס שהכריזו על ביתי ללא סיבה נזקקות ובניגוד לרצוננו
  כשאנו ההורים צועקים לא והשופטת מחייכת יד אחד עם קטי ברדה ניסו לשכנע אותי שמסוגלות הורית היא לא קשורה לשאר ילדי תודה ליעקב איש צדיק שאמר לי שהכל מושחט וצדק המאבחן ד"ר כלב מקבל מהרווחה עבודות וכל המסוגלויות הורית שלו לטובת הרווחה משחק מכור מראש כמו שאמר מזכיר הקיבוץ שיתנו כסף
  ויפעילו קשרים רק כדי להוציא אותנו מהדירה במשמר השרון על ידי נדי באור מזכיר משמר השרון יש בידינו שיחות נשמח לפרסם באתר שלך

  אהבתי

 4. תוסיפו לרשימה השחורה את יעקב גבאי הרצל 59 רמלה. בגיל 60 קיבל רשיון עו"ד ומאז בעבור 2 שקלים ישקר, ישבע, יחנטרש וייבב שקרים על גבי שקרים. לשיטתו קודם האישה צריכה להזמין משטרה לגבר כל לילה. הרוכלים בשוק של רמלה חכמים בדיוק כמוהו.

  אהבתי

 5. אני מבקשת לדעת איפה אפשר להתלונן על שופט שהולך לטובת גברים בלבד, ולא מסתכל בראיות שמונחות אצלו? ובנוסף הייתי רוצה לדעת איפה אני מתלוננת על ע"וד שהיה אמור לייצג אותי ויצג את הגרוש שלי? והייתי רוצה לדעת איך אני יכולה לפתוח תיק גירושין בבית משפט בקריות ולא בחיפה. תודה!!!

  אהבתי

 6. עו"ד בני דון יחיא אפשר להוסיף לרשימה.
  ניצל את המצב שחוות הרבה גרושות בתהליך הנוראי הזה-חולשה,בילבול,אי וודאות וכו'.
  לקח ממני סכומי עתק – בתמורה נתן לי הסכם גרושים שמעניין אם היה תופר כזה לביתו האהובה. הסכם שעד היום אני משלמת עליו מחיר כבד. עו"ד דון יחיא – אינך ראוי לא לעסוק בדיני אישות ולא להיחשב כאדם מאמין.

  אהבתי

 7. להוסיף עוד עו"ד שאינו ראוי לתוארו- בני דון יחיא המפורסם. מנצל את אומללות הבאים לבקש את עזרתו המשפטית, מסחטת כספים וחוסר מעש. לא ממלא את תפקידו. רשלן ואף מוציא כספים במרמה.

  אהבתי

 8. זהירות מעו"ד דן מלכיאלי, מנהל תיקים של הסיוע המשפטי, אך מסרב לנהלם לגופו של עניין, מסכים לפסק דין כנגד הלקוח ללא קבלת הסכמתו. חלאה שאין כדוגמתה.

  אהבתי

 9. זהירות ממנהל הסיוע המשפטי בבאר שבע, שמואל אורנשטיין וסגניתו סווטלנה , השניים אינם מקבלים כל פיקוח על רמת עוה"ד שלהם, הכל שקר וכזב ורשלנות.

  אהבתי

 10. יום בהיר אחד יקום עורך דין תותח שיוצא לך את האויר בלון מנופח שכמוך.
  יום אחד הם הרשימה שלך יתאגדו כולם ויסגרו אותך במוסד פסיכאטרי המקום הכי ראוי לך.
  אמן אמן אמן גנב גנב גנב נוכל רמאי יום אחד יעלו עלך אל תדאג

  אהבתי

 11. זהירות …………….. השופט יובל שדמי נוער נצרת עלית . איננו מוכן ללכת בדרכיי הצדק .
  הוא אינו קורה הוכחות . ופוסק שלא כדין . הוא מאשים בכל מיניי דרכים את ההורים ובכל מיניי דברים . זהירות מעורכת הדין גל טורס אפוטרופוס כללי . היא אינה בודקת ראיות . ומעלילה שקרים רבים . אין להעמין בה . זהירות . ראו הוזהרתם . שניהם מכפישים ללא דופי . כמו שנאמר ראהו וחשדהו . להיזהר מהם כדיי . הם כמו מוקש חי .

  אהבתי

 12. שלום לאב שהופרד מילדיו!
  אדוני מבלי להכיר אני מורידה ראשי ליני אבות אחרים שלוקחים אחריות על ילדיהם ונילחמים על זכות ביקור במידת הצורך על משמורת ולדעתי צריך לתתמשמורת משותפת לאב ולאם אשר מתגרשים אין זכות לא לאב ולא לאם להפריד את הילד מההורי כנקמה של ניגמר הקשר אז הילד יוכל חרא! גם כך יש אבות שלא אכפת להם כלום ולהפך מצידם ישלח הילד לאימוץ וכול הכבוד לאלו שלא עושים את זה! אני בהלם טוטאלי אנגיליקה בין דויד חתיכת זבל שרמוטה לא פעם דפקה לי את הדיון 3 דיונים היא לא באה לבית המשפט! זבל משתפת פעולה אם הרווחה כן עבדה בסיעוה משפטי לי הימליצו אליה יש עו"ד טל שחורי אבל הוא יקרן שווה כל גרוש לי אין כסף אז אני הולכת איתם ראש מרואש לדעתי צריך לעשות הפגנה מול הכנסת זה יעשה רעש גדול!אבל צריך כמה הורים ביחד אני לא יודעת למה התנוע לא מארגנת במקום ללכת לפ"סעד מול בית בתי משפט ללכת מול הכנסת!ואנגליקה ניתקה את הפלאפון כאשר שאלתי אותה למה לא היגיעה לדיון כלבה אמיתית אלוכים משלם מקווה בהקדם האפשרי! גם לה יש ילדה גם היא גרושה! גברים ……ראיתי במשרד מסכן אחד מתחנן לפני שתעביר לא את כרטיסי האשרי כי לא היה לו כסף לשלם על גלידה ! נו זזה היה מזמן עכשיו הוא בטח קונה סוכריה על מקל!אנגליקה צריך לקחת ממנה את הרישון ליהות או ליצג אנשים!

  אהבתי

 13. אין להאשים אף יהודי שופט או עורך דין/בלי לפגוע בשופטים ועורכי דין ההגונים/במשך 2000 שנים בגולה יהדיות נאנסו הן מרצון הן מששון /לכן נולד עם שאין לו אלוהים /פושעים קטנים חוזרים בתשובה /פושעים גדולים לומדים משפטים ונהיים אלוהים ומשתלטים על כל מערכות השילטוניות והפרטיות/לכן רק עיוור לא רואה סופה של המדינה/דוגמא/אישתי טענה שישראל זו מדינת זונות ומי שזונה יותר תצליח יותר /תוצאה/שופטים יהודיים גזלו ילדיי ודרדרו את בני לעולם הפשע/אישתי היתה מזדיינת עם שוטר שעזר לה בתלונת סרק ונזרק ממשטרה כשאנס תיירת/קיבלתי התקף לב בבית משפט יהודי/ישנתי שבע שנים בבית קברות יהודי/מפחד שופטים יהודיים גידלתי עצים במקום ילדים /יעל גרמן ראש עיריית הרצליה שאין לה אלוהים גזלה עציי וחצר ביתי /לכן התנצרתי /0523400161

  Liked by 1 person

 14. דוד הוד ושרונה בן זאב שני עורכי דין מטעם הסיוע המשפטי רמאים ושקרנים. חותמים על תצהירי שקר, מגישים בקשות ותביעות ללא בסיס רק כדי לסחוט עוד 500 ש"ח מהסיוע המשפטי על כל בקשה ועל כל דיון. היזהרו מהשניים האלה דוד הוד ושרונה בן זאב. שני אוכלי נבלות צמאי דם.

  Liked by 1 person

 15. בס"ד
  תוסיפו את עו"ד אריה סמארלי ויובל זהוראי מנתניה
  עו"ד רמי צוברי מפתח תקוה ואביעזר ארליך מבני ברק כל הנ"ל הם מוכרים תיקים לטובת פקידי הסעד ואשר הונו אותי ויש לי תלונה נגד עו"ד אריה סמארלי ויובל זהוראי ללשכת עורכי הדין על מכירת תיקים
  וגיסתו של אריה היא פקידת סעד רחל ללו מנתניה אשר חטפה את ילדיי והתעללה בהם .

  אהבתי

 16. ב"ה

  אני דוד הוד עו"ד עומד על זכותי לדעת מי כתב בהודעה מס' 31 ב 25.4.10 תחת הרשימה השחורה של עו"ד לשון הרע כלפיי וכלפי עובדי משרדי.

  ממי שאישר את פרסום ההודעה אני דורש בשלב זה להסיר את ההודעה באופן מיידי שהרי הודעה זו מזיקה לי ולעובדי משרדי בהוצאת דיבה כאשר אותו מוציא דיבה עושה דין לעצמו, הוא גם השופט וגם התליין ומסתתר באופן פחדני מאחורי האינטרנט, מבלי לאפשר לי להגיב לגופו של עניין.

  אני מציע לעורך הפורום להפנות מתלוננים לרשות החוקרת כגון משטרה/לשכת עו"ד ולא לאפשר לבעל אינטרס לחרוץ דין/לפגוע בשם של אדם שעמל עליו במשך עשר שנים ללא רבב ומבלי לשמוע את דעת הנילון קודם.

  בהיעדר הורדת ההודעה כאמור מס' 31 אאלץ לפנות לערכאות בתביעה נגד מנהל אתר הפורום על עבירה על חוק איסור לשון הרע התשכ"ה 1965.

  כמו כן, עליך למסור לידי ללא דיחוי שמו של המתלונן כדי לתבוע ממנו הנזקים שגרם לי, שלא יצא החוטא נשכר, ואם יש לו הגנה, שיבוא קדימה הפחדן ויבסס אותה.

  ראו בהודעתי זו כאזהרה חמורה לפני פנייה למשטרה.

  בברכת שבת שלום,

  דוד

  אהבתי

 17. לרשימת עו"ד כדאי להוסיף את שמה של עו"ד עיינה אונגר לטין, מתאימה לא יותר מתיקים קלילים ופשוטים. לא מקצועית.

  אהבתי

 18. עו"ד עמיהוד בורוכוב, לואיז ודיאנה.

  לימדה את אישתי איך להגיש תלונות כזב. משקרים בכל פה. ניסו להוציא צווי הגנה שכמובן בוטלו כיוון שאשה הודתה שתקפה אותי וקרעה לעצמה את הגדים. לא שעזר במיוחד, בפרוטוקול כתוב האשה מודה שיקרתי ואני קיבלתי הרחקה כמתנה מהשופטת קיציס.
  בנו אסטרטגיה עם אישתי איך למוטט אותי כלכלית. ייעצו לאישתי לזרוק את הילדים לרחוב וכך יטענו שאני לא יכול להחזיק את ילדיי.
  מאחל להם ולכל הקרובים והחשובים להם צער וכאב כמו שגרמו וגורמים לי ולילדיי. מי ייתן והשנה הזאת תפתח בכאב נורא במשפחתם. אני שונא שקרנים.

  אהבתי

 19. עורכת הדין שעבדה ועובדת בסיוע המשפטי מאזור נתניה – אנגליקה —ממש לא מלאך ההפיך הוא הנכון–,,, —זכרו להזהר מאנגליקה ———היא עורכת דין אשר תעשה הכול למען הפרדת הילד מהאבא ותיעץ לאימא כיצד לעשות זאת התנהלותה בבית המשפט כמי שרוצה לנקום באבא על כך שאוהב את בנו תוסיפו אותה לרשימת השחורה עורכת דין שכלל איננה רואה את טובת הילדים ורוצה רק לנקום ולהרוס קשר של אבות ובנים חבל שהיא זו שמיצגת מטעם המדינה ממש בושה למה שקורה כאן הלוואי וינתקו אותה מהילדים שלה נראה איך היא תרגיש במצב כזה.–
  אנגליקה כמה עצב את גורמת לילדים ולהורים בחסות מדינת ישראל—……..

  אהבתי

 20. ישנם הרבה עורכי דין שהם עוכרי הדין ומעקרים את הדין אבל אם נכנס להם לנעליים נבין שבעצם הם מעוניינים להיתפרנס כמו שאת ואתה רוצים ,אז מה נעשה שזו הדרך האם פעם היתעצבנתם על מכונאי שלוקח על עבודה סכום כסף גבוה הרי מה סה"כ הוא עשה אותו דבר גם כאן כל אחד רוצה להרויח את כספו ותמיד זה יהיה על חשבון הצד השני
  אני חוזר ומדגיש בבית המשפט אחד מצילח ואחד מפסיד וזה מה יש ותפסיקו להיתבכיין

  אהבתי

 21. אני ממליץ לכלולם להישמר בדברם ברשת

  תביעה על הוצאת דיבה אינה נעימה
  ולעיתים עדיף לתכנן את המערכה ולא לקפוץ לקרב חפוז
  אז גם לנו יש הרבה תלונות ומחשבות ואנו כותבים עבור אנשים רבים
  אבל עדיף לעשות זאת בחוכמה

  אהבתי

 22. לגמרי במקרה הגעתי לאתר ושמחתי לגלות שמישהו הקדים אותי.
  שלוש שנים של התעללות בנפש, קרב סכינים, בתי משפט לענייני משפחה, בית דין רבני…
  גילו לי את פניה של מערכת המשפט.
  הוסיפו לרשימה את חרפת המקצוע

  עו"ד אביבה ראפ

  אהבתי

 23. עוד עו"ד בינונית מונתה לשופטת , הפעם בבאר שבע. רק בגלל מוצאה המזרחי. … למדה בנתניה כי לא עמדה בתנאי הקבלה לאוניברסיטאות. בתו של עסקן פוליטי .

  מנצלת את הדלתיים הסגורות בכדי לקפח זכויות.

  הש' גאולה לוין מאפילה עליה במקצועיות ובאישיות.

  אהבתי

 24. עורך הדין אורן בן. ואביו הטוען הרבני סידי בן. וויצמן. בית אסיה. תל אביב. יש להוסיף את עורך הדין הטירון .אורן בן .בית אסיה.וויצמן.תל אביב.עורך דין אורן בן מתיימר להציג עצמו כבעל יכולות בלתי מוגבלות.להשלות לקוחות.ולגרום להם לקחת צד מילטנטי בתיק כמעט פתור.על מנת להאריך הליכים בכדי לגבות כספים לריק.סוג של ניצול מצוקה אצל לקוח.וחוסר ידיעה של הלקוח את ההליך המשפטי.מוליך שולל…ומטחנת כסף.נראה בחור טוב.וזה הטריק.בבית המשפט בדיון נהיה אילם.על אף שלפני דיון מגיע עם תיזה.תקדימים משפטיים.ומלא בולשיט.בתכלס.כלום.כל העבודה שאם בכלל עושה לפני דיון.מסתברת בדיון ככלום.משאיר אותך עירום ועריה מול התובע..על אף שהלקוח הבין שיש לו עורך דין שמבין עיניין ומוכן לדיון.להתרחק מעורך הדין הזה.בשיתוף עם אביו הנוכל.הטוען הרבני סידי בן.שכיפה על ראשו.היא האנטיתזה לשליחות שהוא אמור לבצע.נראה שכסף היא דתו העיקרית.זוג ספסרים.שמספסרים במצוקות של לקוחות.

  אהבתי

 25. תוסיפו לרשימה שלכם את הגנבת יעל אור פלדמן מקיסריה
  בחורה שחייה במקום של עשירים עם כסף של אנשים פשוטים
  עוד גנבת שאלוהים ישלם לה את המחיר

  אהבתי

 26. עו"ד חלימי לימור –

  בעיני היא נציגותו של השטן עלי אדמות! היא הרחיקה את ביתי ממני במשך כשנתיים!!!
  שיקרה!וביצעה אין ספור מיניפולציות על כל הגורמים סביב!
  הדיחה לשקר את גרושתי!
  במטרה אחת – לגרם לצער ! לא היו רווח ממון בתוצאות פעולותיה , אלא יצירת רוע וזריעת שינאה.

  השופט גייפמן יהושע –

  ישב בבית דין לעניני מישפחה -עזר והרחיק את ביתי ממני במשך כשנתיים ! – ללא בדל של ראיה או אפילו תלונה במישטרה.רק כי גרושתי לא הסכימה לאפשר לי לראות את ביתי .
  כמו כן, היתעלם להצהרת שקר ,עדות שקר,עפ"י ש ה ו כ ח ת י !!! – שהעובדות לכאורה שהוגשו הם שיקריות!
  השמיט ראיות שהוכח ששיקריות!
  בחר שלא שלא להעניש על השקרים !
  היתנהלותו היתה חד צדדית בעליל!

  מיכל אנגלשטיין – פקידת סעד לסדרי דין

  -הרחיקה את ביתי ממני במשך שנה וחצי ! עסתה עבודתה ברשלנות נדירה,ושיקרה! במיסמכיה שהגישה לשופט ולא הסכימה לתקן את שקריה משיקולי אגו וכבוד

  ביצעה את עבודה הסיקור מובהק כחד צדדי !

  כל שציינתי,מתועד בכתובים !

  אני מברך את כל המוזכרים שיזכו ויחוו את בכל הרע האפשרי בעולמנו.

  אהבתי

 27. אני מציעה להוסיף לרשימה השחורה גם את עו"ד שאול דחבש מפ"ת.
  הוא אחד מעורכי הדין שמוכן להרוס חיים של אחר[כולל כמובן ילדים] ובלבד שהלקוח שלו יקבל הכל.

  אהבתי

 28. פקידת סעד לסדרי דין בחולון טל גופנא שקרנית ותחמנית ומנוולת ורשמה דברים שקריים על הבן שלי ואני הייתי צריכה ללכת להביא חוות דעת שתוכיח שהיא שיקרה הכלבה . וגם פקידת הסעד שושי בן חיים כלבה מסריחה שרוצה רק למסור ילדים לאימוץ והם ניטפלים לחלשים שאין להם את היכולות הכלכליות להלחם בדבר הכי יקר להם שבמשך השנים רמסו אותו עם ההתעללות המינית והפיזית בבן שלי שאת זה אין להשיב והוא הוצא לשוא כמו עוד הרבה ילדים והפנימיה שבן שלי עבר שם התעללות מינית מילד שם ופיזית מכמה מדריכים היא פנימיית אביב בפתח תקווה

  אהבתי

 29. שלום לכל הכותבים

  ראיתי כי פעמים רבות אינכם כותבים כראוי את שמות עוכרי הדין וכיו"ב.

  לדוגמא: נכתב עו"ד שטוך במקום שטורך. שפטלובית במקום שפטלוביץ' וכיו"ב

  אהבתי

 30. אשמח לדווח על עו"ד רן זמיר מרמת גן שמשמש כספונסר לאם ילדתי משקר ומכווין אותה להגשת תלונות שווא!!!

  אהבתי

 31. א. חוק הנוער- כמו כל פנסיונר- מגיע זמן לצאת לגמלאות.

  ב. האם 'חוק הנוער' חוקי? —> הפעלת ה"חוק" הנ"ל כרוכה בעבירות על כל סעיפי חוק יסוד כבוד האדם וחירותו.

  סעיף 2: אין פוגעים בחייו, בגופו, או בכבודו של אדם באשר הוא אדם. .
  סעיף 3: אין פוגעים בקנינו של אדם. – במוסדות אין לנער רכוש.
  סעיף 4: כל אדם זכאי להגנה על חייו, על גופו ועל כבודו.
  סעיף 5: אין נוטלים ואין מגבילים את חירותו של אדם במאסר, במעצר, בהסגרה או בכל דרך אחרת.
  סעיף 7:
  (א) כל אדם זכאי לפרטיות ולצנעת חייו.
  (ב) אין נכנסים לרשות היחיד של אדם שלא בהסכמתו.
  (ג) אין עורכים חיפוש ברשות היחיד של אדם, על גופו, בגופו או בכליו.
  (ד) אין פוגעים בסוד שיחו של אדם, בכתביו או ברשומותיו.

  ג. נראה כי העוסקים בקודש נופלים להגדרות של סעיף בחוק כלשהו…

  1] "…פגום, במידה ניכרת, כושר שיפוטו או כושרו לביקורת המציאות…"
  2] "…הוא גורם סבל נפשי חמור לזולתו, באופן הפוגע בקיום אורח החיים התקין שלו…"

  ————————————————————————————

  נסיים בציטטה קצרה :" להצלחה אבות רבים אולם הכישלון יתום" ונשאלת השאלה – האם הכישלון הוא קטין נזקק

  ———————————————————————————————————————————–
  " ת פ י ל ת ה ד ר ך "

  . עבירות ועונשין
  (א) רופא הנותן תעודה בדבר היותו של אדם חולה כשהוא יודע שאינו חולה, או כשלא עשה את הדרוש כדי להיווכח אם הוא חולה או לא, דינו – מאסר חמש שנים.
  (ב) מי שגרם ביודעין לאשפוזו של אדם בבית חולים ללא צורך או שלא כדין, דינו – מאסר חמש שנים.
  (ג) המשתמש בבית חולים או במרפאה כלפי חולה באמצעי כפיה שלא על פי הוראות חוק זה, דינו – מאסר שלוש שנים.
  (ד) מי שעשה מעשה או נמנע מלעשות מעשה כדי לשלול מאדם זכות הניתנת לו לפי חוק זה או כדי להכביד על מימושה, וכן העובר עבירה על הוראות חוק זה שאין עונש אחר בצדה, דינו – מאסר שנה.

  Liked by 1 person

 32. להיזהר מעו"ד רפאל לב מהוד השרון, אדם מושחת מהייסוד שזיוף חתימות על תצהירים ויפויי כוח נוטוריוני.
  לפרטים נוספים לפנו אלי.

  אהבתי

 33. עורכי הדין מחברת עזריאלנט מושחתים לא עומדים בהבטחותיהם גזלנים להתרחק מהם כמו מאש עושים רעש וצלצולים לא ראויים לשמש כעורכי דין

  אהבתי

 34. השופט לענייני משפחה בירושלים שלמה אלבז שונא נשים ועויין אותם הוא מעליב ופוגע בנשים בעיקר אם הן באות ללא עורך דין אין צדק במשפטיו הוא מלגלג וציני בכל המקרים אין לו סבלנות לשמוע עדות ולכן איך שמגיעים אליו הוא שולח לעשות הסכם בחוץ ואם יש התנגדות הוא לרוב מאיים בקנסות גבוהים עד שנכנעים מן סוג של אלימות במיוחד אם אשה מספרת על היותה אשה מוכה הוא מלגלג עכשיו את לא מוכה הוא מתעלל בנשים במיוחד אם הן חלשות ומסכנות השופט היחיד בעולם שמוריד ממזונותיו הדלים של בנה לטובת הבעל המכה כדי שיבוא לבקר את בנו כאשר הוא יודע שאין לה כלל הכנסות ושהיא נתמכת על ידי הוריהל

  אהבתי

 35. זהירות מעורכת הדין וטוענת רבנית שקרנית דורכת על גופות בשם תאנה אקרמן אשה כביכול דתית ושקרנית כרונית עורכת דין שלא יודעת לדבר וכל מה שהיא עושה נעשה מאחורי הגב מנסה לשחד שופטים ודיינים גם אם לא מקבלים ממנה מתנות הם לפחות יודעים שהם מוערכים על ידה היא נחשית אמיתית ראו הוזהרתם

  אהבתי

 36. עורכת הדין מיכל קורינאלדי היא גוש טימטום עובדת מטעם הסיוע המשפטי בבית המשפט היא שקטה כמו דג לא מתמצאת בחומר וכשהשופט שולח החוצה לעשות הסכם היא מתעוררת לחיים ומפעילה לחץ כבד על מרשתה כדי שתחתום על דברים שהם בפרוש לרעתה מה זה אכפת לה את הכסף היא בכל מקרה מקבלת

  אהבתי

 37. להתרחק כמו מאש מעורכי הדין מחברת עזריאלנט הם כלל לא מקצועיים כפי שהם מפרסמים הוגשו תלונות רבות עליהם לועדת האתיקה בדבר פרסומיהם וכך גם אני התלוננתי עליהם בועד מחוז תל אביב על אי עמידה בתנאים על השקרים על הסכם גרוע תמורת 80.000שח מבלי שעבדו או הוכיחו את עצמם בושה שיש עורכי דין כאלה

  אהבתי

 38. זהירות רבה מאד מעו"ד תאנה אקרמן רמאית סחטנית נחש ארסי דורכת על גופות מנצלת מצבים שהשופט לא בודק את השקרים שלה לברוח מהר ראו הוזהרתם

  אהבתי

 39. עורכת הדין תאנה אקרמן לא ראויה לייצג היא לא מוסרית משחדת שופטים מאיימת על לקוחות כדרך עבריינים סוחטת כספים נוכלת כל דרכיה הן דרכי שקר צריך להוקיע ולהקיא אותה מקרבינו

  אהבתי

 40. עורכת הדין אקרמן תאנה שהיא גם טוענת רבנית מושחתת עד היסוד מוכנה תמורת בצע כסף לעשות הכל כולל הכל רודפת בצע מושבעת נוכלת ראו הוזהרתם כל מי שיקח אותה מפקיר את כספו על קרן הצבי

  אהבתי

 41. בס"ד
  שמי שולמית וברצוני להזהיר את הציבור מעורך דין עובדיה אבוש שהפך לכונס נכסים בתיק מזונות וממשיך ל"ייצגני" חרף פיטוריי אותו. אדם תאב בצע.
  וכן מעורכי הדין תאבי הבצע שפועלים בניגוד אינטרסים לרצון הלקוח ולא בוחלים לרמות לשקר ואף לזייף מסמכים!!!

  אהבתי

 42. תוסיפו לרשימה את שקמה עצמון גל מחדרה.
  פועלת ללא לאות להוציא ממני את ילדיי תוך שימוש בשקרים למען אינטרסים כלכליים,ולעיתים מייעצת ללקוחות לעבור על החוק !!

  אהבתי

 43. עו"ד עיינה לטין אונגר – נורא קשה לה לא לשקר בבית משפט. עו"ד בגרוש שכל המומחיות שלה זה להטעות ולשקר בבית המשפט. אחת הבעיות הכי חמורות בבתי משפט למשפחה זה שיתוף פעולה בין שופטים לעורכי דין שמשקרים במצח נחושה גם כאשר הדבר פוגע בילדים. יש שופטים לענייני משפחה שהייתי נותן להם לראות את הילדים שלהם רק במרכז קשר כי הם מסכנים גם ילדיהם ולא רק את ילדינו.

  אהבתי

 44. אנו הילדים יונדב ורפאל מירב אוחיון שנגנבנו ממשפחתינו רוצים להזהיר את הציבור מפני העורך דין עמיקם הדר מרחוב ויצמן 2 תל אביב שלמען בצע כסף מבצע תפקיד ראשי בהחזקתינו רחוק ממשפחתינו משקר בבית משפט ולמרות שהדבר מוכח השופטת היאם קרוואני מבית משפט לנוער בחיפה מאשרת את בקשותיו

  אהבתי

 45. בס"ד
  תוסיפו את עו"ד אריה סמארלי מנתניה יש תלונה נגד אריה סאמרלי ללשכת עורכי הדין על מכירת תיקים, הוא קובע יד אחת עם העו"ד מהצד השני ומוכר את לקוחותיו מחוץ לזה שאינו עושה דבר, לא לומד את החומר ולא יודע כלום.

  הוא מוכר גם את לוקחותיו לעו"ד אחרים וגם תיקים לטובת פקידי הסעד.גיסתו של אריה סאמרלי היא פקידת סעד רחל ללו מנתניה.

  אהבתי

 46. זהירות מעורך דין עידו דיבון בנוסף על היותו בכיין כרוני הוא גם נוכל ערמומי ששום דבר לא עוצר בעדו מלהמשיך ברמאויותו השם ישלם לו!!!

  אהבתי

 47. הזהרו ממשרד עורכי דין טירר. מדובר במשרד שכל מטרתו לעשוק לקוחותיו תוך הבטחת הבטחות שוא. בפועל, אלו מתנהלים ברשלנות תוך שיתוף פעולה עם הרווחה וחוץ מלראות לנגד עיניהם את הכסף המגיע לכיסם אלו לא רואים דבר. לא מעניין אותם שילדים יוצאו מחוץ לבתיהם ולא מעניין אותם שהרווחה עושה ככל העולה על רוחה והם מאפשרים זאת. הם מושתחים ואכזריים ומנצלים את שמם על מנת להתנהל באופן הזה. אני רואה חובה מוסרית להזהיר אתכם מפניהם!

  אהבתי

 48. הזהרו מהגברת ללי גרשנזון, אחרת תאבדו את כל עולמכם. מדובר בפסיכולוגית לכאורה, דהיינו פקידת סעד לכל דבר ועניין המשתמשת בתואר שלך על מנת להרוס ילדים. הגברת הזו מסלפת תוצאות אבחונים של מסוגלות הורית והכל על מנת לעזור לרווחה לאכלס עוד מקומות בבתי הילד ובמרכזי חירום. מהפסיכולוגית הזו היו צריכים לשלול את הרישיון מזמן, היא סדיסטית כלפי ילדים ואין לה אלוהים.

  אהבתי

 49. תוסיפו לרשימה השחורה את עו"ד מרב דוד פלד, בדיני משפחה שקרנית כרונית שאין לה לקוחות, אז מי שכבר מגיע היא מרשימה אותו בשקרים ותככים ואוסף סיפורי זבל. מרב דוד פלד נבלה שלא ברא השטן. אסור להאמין לאף מילה . מרח' יהושפט 55 הרצליה

  אהבתי

 50. אנונימי
  להיזהר מעו"ד עירית רייכמן, היא מנחה את הלקוחות שלה (נשים) להגיש תלונות שווא במשטרה, מנחה אותן איך לבנות תיק לבעל שלב אחרי שלב, ואח"כ שולחת אותן למעון לנשים מוכות ללילה אחד כדי להביא אישור לשופט "אשה מוכה"

  Liked by 1 person

 51. הזהרו מעו"ד מיה חונגר!!

  לאחר שאישתי ניתקה אותי מילדיי והסיתה אותם כנגדי,
  ולאחר שכתבתי על כך באתר הזה כבר ב 2007
  והתרעתי והזהרתי והתלוננתי > והמכתבים מפורסמים באתר זה ממש!

  גרושתי לקחה לאחרונה את עורכת הדין מיה חונגר שכדי להוסיף חטא על פשע על עוון,
  טענה בבית המשפט ברוב חוצפתה ועזות פניה, שאני זנחתי את ילדיי ונטשתי אותם תוך גרימת נזק נפשי להם…
  אין גבול לחוצפה ולנבזות של עורכי דין מנוולים שיעשו הכל!!! > בכדי להוציא ולהציג את הלקוחה השקרנית והמעלילנית שלהם
  באור חיובי תוך הכפשת האב ובגידה בכל עקרונות האתיקה המקצועית בעבור בצע כסף.
  יש עורכי דין שנולדו ללא מצפון, רגשות ורגישות ואפילו הגיהנום לא יסכים להכילם בבוא יומם…

  מי ייתן ורשימה זאת תהיה כאן לדיראון עולם לכל מי שעושק , פוגע , משפיל ומעליל על אנשים למען בצע כסף…

  אהבתי

 52. עו"ד אלונה פרידמן. מציגה את עצמה כמגינת הגברים אבל כל מה שמעניין אותה זה לרושש אותם ולהביא אותם להתאבדות לאחר ניהול קטסטרופלי של "מערכה משפטית".

  אהבתי

 53. תוסיפו לרשימה את עוה"ד בלה מירקוביץ מראשל"צ שלא מעניין אותה מדיני משפחה (היא חושבת שהיא מומחית). היא לא מנהלת תיקים בכלל ולא מתקשרת עם הלקוח ותוציא לכם את הנשמה עד שיזוז משהו אם בכלל. עושה רק נזק רב ולא עוזרת ברגע שצריך באמת.

  אהבתי

 54. קודם כל ברכות על האתר הזה ומי שחושב להתקרב לביה"משפחיים מוטב שיחזור בו ויברח כל עוד נפשו בו מבור הרקב הזה, עם הכסף שתחסכו, דאגו לילדיכם ושבו על המדוכה וסיגרו עניין כמו שנהגו פעם, בלי הפקידות המושחתת הזו שניזונה מ"הפרד ומשול", זה המקצוע שלהם, מזה הם ניזונים משינאה ומצער ומניצול ושקר ונוכלות וחוסר מצפון ואטימות לסבל לו הם גורמים. כמה אנשים העדיפו לקפוץ אל מותם? איזו איכות חיים יש אחרי שעוברים את המטחנה הזו?! לא יודעים לדבר? לא יודעים לחשוב? לכו למישהו עם ראש שיעזור לכם בכך לא למכונת הרס וקבלני הריסה שכאלה. ראו את הסרט "ריידרס" וראו את הסרט "תצאי בלי כלום" במאקו, שם מישהי מספרת שפעמיים נרכשו זכויותיה מעוה"ד שלה, סחר באדם קוראים לזה בלשון פשוטה, כל השאר הצגה. הכל נקבע מראש חפשו הגדרה לגועל הזה.
  לימדו מקרים של אחרים והיו חכמים לא להיכנס מלכתחילה, ולא פיקחים לדעת איך לברוח מזה בשלום השאירו את הנוכלים והורסי המשפחות מובטלים!

  אהבתי

 55. להיזהר ולהתרחק מעוד עמיקם הדר. מחפשת עוד אנשים שנעקצו על ידו. עובד דרך הסיוע המשפטי וסוחט כסף בשקר כי רק עי מתן כסף הוא יצליח מול הרווחה. שקרן עלוב. גנב ממני 20.000 ש"ח וחיבל בתיק.

  אהבתי

 56. זהירות מעו"ד אפרת מליץ. מתחזה לדתיה אולם מנתקת ילדים מאבותיהם תמורת שלמונים. רואה חובה מוסרית להתריע.

  אהבתי

 57. שופט בדימוס,עו"ד אוהב כסף, מופיע בתכניות רדיו וטלויזיה. מציג את עצמו כמומחה לענייני משפחה, כמומחה לעינייני שיכון ובניה וכל מה שמשלם כסף., מציג עצמו כחבר של השופט לידיו "נפל" התיק. לא מציין שם כי העימות בינינו לא תם. תעשו אחד ועוד אחד, ותגיעו לאישיות ה"אצילה".

  אהבתי

כתיבת תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s