התנועה למען עתיד ילדינו

כי ילדים נולדים לשני הורים !

 • קו החירום 24 שעות Аварийная линия движения 24 часа в сутки

  yeladeinuorg@gmail.com 0547643477 צוות כונן If your children were taken by welfare officials Aoimtm by welfare officials to take your children You have been invited to the police station due to a false complaint or stops to Toamr anything before you contact 0547643477 or leave a message by email
 • אתר זה איננו קשור לכול עמותת התנועה למען עתיד ילדנו

  אתר זה והתכנים בו אינם קשורים לכול עמותה . אתר זה הינו אתר פלטפורמה בינלאומית שאיננו קשור למדינת ישראל ופרסומיה הינם למען זכויות הילד בארץ ובעולם ,והינה חושפת עוולות לכלל הנזקקים.
 • מי אנחנו

  זהו האתר הרישמי של התנועה למען עתיד ילדינו אתר זה איננו קשור לעמותת התנועה למען עתיד ילדנו ואין כול קשר ביניהם.אשר מייצגת 750,000 ילדים וכ 300,000 אבות גרושים אשר מופלים ונרדפים על רקע מגדרי וסובלים מרדיפה ואפליה של בתי המשפט למשפחה, מוסדות הרווחה, המשטרה ומוסדות נוספים של המדינה. התנועה פועלת בגבורה למניעת חטיפת ילדים ע”י רשויות הרווחה, בתי המשפט ומוסדות המדינה. התנועה שמה לה דגל לסייע לכל ילד שנמצא במצב של סיכון, ולכל ילד מנותק או מנוכר מהורה או משפחה. התנועה שמה לה לדגל לעזור ולסייע לנשים וגברים כאחד בעניין ילדיהם, הורות שווה ומשמורת משותפת. אתר זה הינו אתר פלטפורמה ואיננו שייך לתנועה למען עתיד ילדנו .
 • חדשות

 • איך להתמודד עם עובדי הסעד ובתי הספר ?

  הרצאות איך להתמודד בלחצים של בתי הספר המנהלת ,היועצת הפסיכולוגית וכן הרווחה שעושה הכול לסמם את ילדכם ברטלין ולשלוח אותו לפנימייה הרצאות בכול הארץ בעלות של 50 ש"ח מותנה ב 10 אנשים. פרטים טלפון 0547643477
 • הסרט זכות האבות

 • ערוץ טלויויזיה

 • בני היקר אינך רואה אותי בגלל השופט יורם שקד

  בני היקר אינני מאשים אותך מי שאשם זה השופט יורם שקד . ואמא שלך שסובלת מבעיה נפשית . בני היקר זו עניין זמני עד שתעבור לחזקתי . לא יורם ולא בן ארי ימנעו ממך לראות את אביך . שתדע בני היקר לעולם לא ננטוש אותך ונלחם בשבילך . יצאת לעולם למציאות קשה כאשר ניסתי הכל בכדי לא לצאת למלחמה אך מה לעשות האישה שמגדלת אותך בשלב זה פירשה זו כחולשה . האפליה הנהוגה במדינה גורמת לך בני היקר נזק רב . אך נעשה הכל בכדי לתקן זאת במהרה . היזהר בני היקר שלא תלמד מהאישה הזאת דבר . שתגדל תדע מה אביך עשה בשבילך בני היקר . שתגדל תודיע ליורם שקד ,ואריאל בן ארי אני יודע שאתם אשמים . נעשה הכל ביחד בכדי שתעבור בהקדם מהאישה הזאת שמתעללת . יורם שקד אומר שזה בסדר לקחת סמים ,לנתק אותך מאביך ומשפחתו . תזכור את השם הזה בני היקר . בני היקר אני פה בשבילך ולמענך ,וכן בשביל אחותך היקרה שמחכה לך .
 • תקנון העמותה

 • כנס למען זכויות הילד והמשפחה

 • הצטרפו לתנועה

  יעקב בן יששכר - מנכ"ל

  למען שינוי בוועדות הכנסת ושינוי המצב הקיים נא לפנות 0547647643477 yeladeinuorg@gmail.com

 • המעמד האישי והרווחה

  אחראי תחום המעמד האישי והרווחה בתנועה למען עתיד ילדינו. אלון : דוא"ל:yeladeinuorg@gmail.com
 • יו"ר התנועה אלון רחמים

  אלון רחמים יטפל בנושא הרווחה ועובדות הסעד . 0547643477
 • אבא

 • שנים נלחם למשמורת ביתו והצליח למרות סירובה של ראשות הסעד ובית המשפט

 • קטגוריות

 • דיון לחקירת ארגון אל"י

  היום הגדולװ27 בנובמבר, 2013
  היום הגדול הגיע.
 • תרומות

  רוצים לתרום ולעזור לנו לממש את המטרות ? מספר החשבון שלנו בבנק הדואר 8204851 דרושים מתרימים בתשלום שכר ראוי מגיל 15 ומעלה .
 • חיתמו על העצומה

  ראה תמונה בגודל מלא

  חיתמו על עצומה להקמת גוף בקורת חיצוני ובלתי תלוי על פעילות משרד הרווחה.
  http://www.atzuma.co.il/yeladeinuorg

 • העלאת או קישור עצומות לאתר

  כחלק מפעילות התנועה למניעת סתימת הפיות והעלמת האמת בכל הנוגע לשחיתות הממסד, לשחיתות ולמחדלי משרד הרווחה ולקשר הבלתי נתפס בין פקידי הסעד-בתי משפט-משטרת ישראל, התנועה מאפשרת לציבור הרחב לקחת חלק פעיל בהפצת עצומות בנושאים מגוונים, הקשורים בזכויות הילד, בזכויות ההורה הגרוש וכמובן - בכל הנוגע לחשיפת האמת והפגיעה בערכי הצדק והחוק בידי הממסד.
  את העצומות יש להפנות לאסף לפי הפרטים הבאים:
  נייד: 0503-588699
  פקס: 1533-6518634
  דוא"ל: YELADEINUORG@gmail.com
  העצומות תבדקנה ולפי מידת התאמתן, יפורסמו באתר תחת שם כותב ועורך העצומה בתוספת לכתובת העצומה.

 • סרטונים על אלימות ממסדית

  PROJECTעדויות מזעזעות של אזרחים שנפגעו קשות מן הממסד הישראלי
 • הידעת כי

 • ארכיון מאמרים

 • לוח שנה

  אפריל 2014
  א ב ג ד ה ו ש
  « מרץ    
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  27282930  
 • קטגוריות

 • תמונות ראויות

  Mars Gets PhotoBombed! - Full Lunar Eclipse - Explore #1 4/15/14

  Riverside.

  Ennis - Blue Hills Landscape (Explored 16 april 2014, #87)

  עוד תמונות
 • תוכנת התרגום של גוגל

  http://translate.google.co.il/#
 • יעקב בן יששכר בפעולה. הפגנה מול הפמיניסטיות

 • האירועים הבאים

  אין אירועים קרובים

 • היום הגדולװ2 בנובמבר, 2013
  היום הגדול הגיע.

עצומה לגוף ביקורת חיצוני על פקידות סעד

עצומה להקמת גוף ציבורי לחקירת תלונות נגד פקידות הסעד ומשרד הרווחה

מאי 21, 2009 · אין תגובות עדיין

הקמת גוף בקורת חיצוני על פעילות משרד הרווחה
בידך האזרח למנוע את הפגיעה בך ובמשפחתך היום זה אצלו מחר זה אצלך .
חתום על העצומה למען ילדי ישראל
הקמת גוף בקורת חיצוני על פעילות משרד הרווחה

 

עצומה

להקמת מערך בקורת חיצוני, עצמאי ובלתי תלוי שיפקח על פעילות משרד הרווחה

 

כ-75,000 ילדים חיים מחוץ לבית. רובם הוצאו בכפיה ע”י משרד הרווחה. ילדים רבים מנותקים ממשפחותיהם רק משום היותן משפחות עניות ומעוטות יכולת.

כ-500 פנימיות קיימות במדינת ישראל, דבר שאין לו אח ורע באף מדינה בעולם המערבי.

עלות ממוצעת של החזקת ילד בפנימייה עולה לך, למשלם המיסים כ-10,000 ש”ח בחודש. עלות זו גבוהה פי 3 עד 4 מעלות החזקתו בקהילה. במקום להקצות את המשאבים האדירים הללו לעזרה למשפחות במסגרת הקהילה, מדינת ישראל מעדיפה להוציא ילדים מן הבית ולייעד את הכסף לתפעול הפנימיות.

אנשים רבים שואלים איזה אינטרס יש לעובדים סוציאליים להוציא ילדים מהבית ללא סיבה?

האינטרס הוא כלכלי ופוליטי. כל ילד שמוצא מחוץ לבית מפרנס תעשיה שלמה של פקידי סעד, עובדים סוציאליים, פסיכיאטרים, פסיכולוגים, מרכזי “טיפול” למיניהם, צוותי פנימיות, קבלני משנה שעובדים עם פנימיות, צוותי אומנה, אנשי מנהלה, מכוני אבחון למיניהם כולל אבחוני מסוגלות הורית, צוותי מרכזי חירום, משכורות לעמותות פרטיות שעוסקות בהשמה חוץ ביתית, משכורות למשפחות קלט ועוד.

בזבוז של 5 מיליארד ש”ח מכספי משלם המיסים

התוצאה – רוב רובו של תקציב משרד הרווחה, כ- 5 מיליארד ש”ח בשנה מוקצה להשמה חוץ ביתית של ילדים. בכספך, משלם/ת מיסים, משתמשים להרס ילדים ומשפחות.

 מסתירים מאיתנו, כדי שלא נדע ולא נמחה

בתי המשפט לעניני משפחה ונוער מתנהלים בדלתיים סגורות, בחשאיות מכוונת, והחלטות השופטים מתקבלות ברובן באופן שרירותי ועיוור עפ”י המלצת פקידת הסעד. הדלתיים הסגורות מונעות מן התקשורת פיקוח ציבורי על המתחולל מאחורי כתלי בתי הדין הללו.

המשפחות העניות, שלרובן אין כסף לייצוג משפטי עומדות חסרות אונים מול הברית בין פקידי הסעד לשופטי נוער וכל שנותר בידן הוא לקבל את רוע הגזירה בה הוחלט לקחת להן את הילדים ולהוציאם לפנימיות ובתי אומנה.

למרות שמדובר בתחום העוסק בדיני נפשות, לא קיימים קריטריונים ברורים להוצאת ילד מהבית. יתרה מכך, לא קיים כיום כל מנגנון בקורת ופיקוח על פעילות משרד הרווחה, הבודק  את תהליך קבלת ההחלטות של העובדים הסוציאליים בדבר הוצאת ילד מהבית. לפיכך, אין למשפחות הללו, מהן נלקחו הילדים כתובת להלין על עוולות שנעשו להן, תוך הפרה בוטה של זכויות הילדים וזכויות אדם.

משרד הרווחה מתיימר לספק כתובת לתלונות הציבור בעוד הוא עצמו פועל כדי להשתיק ביקורת שכזו מצד הורים, פעילים ותקשורת, משום שברור כי קיים כאן ניגוד אינטרסים שהרי החתול שומר על השמנת. תלונות אזרחים נגנזות ע”י עובדי הרווחה ואין דין ואין דיין.

היום זה קרה לשכן או לחבר שלכם, מחר זה יכול לקרות גם לכם. הסתבכות עם גורמי הרווחה שלא לצורך עלולה לעלות לכם בהוצאת ילדיכם מהבית בניגוד לצדק חברתי בסיסי ותוך הפרת זכויות אדם.

אנו דורשים להקים גוף בקורת חיצוני ובלתי תלוי שיפקח באופן שוטף על פעילותם של עובדי הרווחה וישמש כתובת לתלונות הציבור בדבר מחדלים שנעשו הן למשפחות והן לילדים. הגוף יהיה מורכב מאנשי מקצוע אובייקטיבים שאין להם קשר למשרד הרווחה ושאינם קשורים למערכת המשפט בעבר או בהווה.

הפרת זכויות אדם נוגעת לכל אחד ואחד מאיתנו. אנא חיתמו על עצומה זו הקוראת להקמת מערך בקורת חיצוני ובלתי תלוי למען עתיד הילדים והמשפחות במדינת ישראל.

אין תגובות →קטגוריות: רווחה
מתויג: , , , , , , , , ,

30 תגובות לרשומה “עצומה לגוף ביקורת חיצוני על פקידות סעד”

 1. ariala כתב/ה

  מסכימה לעצומה לביקורת חיצונית ובלתי תלויה שתבקר פקידי סעד ושתהיה גם כתובת להגיש תלונות למחדלים שעשו פקידי הסעד.

 2. ..... כתב/ה

  אין ולא יהיה לפקידות סעד ולשופטים שקפופים להן חלק בעולם הבא …..ועל מתי רוז הימחק שמו וזכרו שהוא מתעלל בילדים …….

 3. neliron כתב/ה

  מסכימה מזעזע אחזקת ילדים בניגוד לרצונם ובניגוד לטבע הלואי ויפרידו אותם מילדיהם

 4. רחלי כתב/ה

  אני אמא לילד בן שנתיים.בעלי היכה אותי מספר פעמים.והתעלל בי נפשית במשך 4 שנים. בעבר סבלתי מחרדות בגלל מות אבי וכרגע הרווחה חושבים להעביר משמורת לבעל המכה.הזוי ונוראי.אני רק בוכה ובוכה. 0544-219145.

 5. אני מכיא את פקידות הסעד שאפשרו לחנה שטרנשוס ולבית אבות שלווה בגבעתים 4 שנים לכלוא חסר ישע כצלול בנופשון, להסתיר את מחלת המוח הדגנרטית שהייתה לו ולרוקן את חשבונות הבנק שלו.היום השופט נפתלי שילה נותן יש להמשך ההשתרות
  ראו זאת

 6. שמואל ו כתב/ה

  דו"ח של משרד הרווחה: הארגונים החברתיים קיבלו כ-1.5 מיליארד שקלים ב-2008

  מאת דנה ויילר-פולק

  בצעד תקדימי, חושף המשרד את התפלגות ההעברות למלכ"רים, בראש מקבלי התקצוב – ויצ"ו עם כ-66 מיליון שקל

  תגיות: משרד הרווחה, ויצ"ו, מלכ"רים

  הרצוג. הקונספציה כאילו הארגונים נתמכים רק מתרומות שגויה

  תצלום: טס שפלן

  משרד הרווחה חושף לראשונה לציבור את התקציב שמועבר לארגונים חברתיים בגין רכישת שירותים ותמיכות. מהדו"ח שפרסם עולה כי ב-2008 הועברו כ-1.5 מיליארד שקל שהועברו ל-877 מלכ"רים (מוסדות ללא כוונות רווח). חמשת הארגונים שקיבלו את הסכום הגבוה ביותר הם ויצ"ו, אלו"ט, אלווין, אמונה ואקי"ם.

  "הקונספציה כאילו הארגונים נתמכים רק מתרומות שגויה", אמר שר הרווחה, יצחק הרצוג, "המגזר השלישי תלוי בממשלה. אני מציע למשרדי ממשלה נוספים להצטרף ליוזמה ולחשוף נתונים דומים".

  ויצ"ו בראש מקבלי התמיכה ממשרד הרווחה

  הסכום המרבי שהועבר לארגון עמד על למעלה מ-66 מיליון שקל וניתן לויצ"ו. על פי הערכות, ב-2009 צפוי לעלות הסכום שיועבר למלכ"רים בשל התוספת התקציבית של המשרד בשנה זו.

  מדי שנה מתקשר משרד הרווחה עם מאות ארגונים המייצגים קשת רחבה ומגוונת של מגזרים ושירותים. מדובר בהתקשרות באמצעות הליך של מיקור חוץ באמצעות פרסומם של כ-3,000 מכרזים בתחומים מגוונים. במסגרת זאת, קיימת הקפדה על כך שההתקשרות תהיה מול ספקים, שהוכיחו יכולת מקצועית ברמה גבוהה ביותר, עמידה בלוחות זמנים ובסטנדרטים שמכתיב המשרד, תוך שמירה על כללי מינהל תקין.

  "אנו דוגלים בשקיפות ומתן מידע רחב לציבור", אמר השר הרצוג, "חשיפת הנתונים הינה תקדים ועל משרדי הממשלה לאמץ נוהל זה. אני רואה חשיבות רבה בפעילות הארגונים ובתמיכה ממשלתית בהם, בין היתר באמצעות הקרן להצלת הארגונים שיזמתי. לצערי, עובדת התמיכה הממשלתית בארגונים לא מקבלת את הביטוי הראוי לה וקיימת תחושה שהארגונים ניזונים רק מתרומות. המדינה מספקת חמצן לארגוני המגזר השלישי ולמעשה המגזר השלישי תלוי בממשלה".

  כמיליארד וחצי שקלים למלכ"רים

  על פי הדו"ח, המתפרסם גם באתר המשרד, משתתף משרד הרווחה והשירותים החברתיים במימון פעילותם של מלכ"רים באמצעות רכישת שירותים או תמיכות, כאשר בשנת 2008 העביר המשרד תקציב כולל בסך 1,483,317,288 שקל למלכ"רים מכל המגזרים ברחבי הארץ.

  ארגונים אלה מספקים שירותים לאוכלוסיית הקשישים, המוגבלים, הנשים, הילדים והנוער. בין השירותים נכללים, בין היתר: מקלטים לנשים מוכות, פנימיות ומועדוניות לילדים ונוער בסיכון, הוסטלים ודירות לאנשים עם מוגבלות, מרכז שיקום לנכים קשים ומעונות לקשישים.

  95% מהתקציב הועבר ל-629 אלכ"רים המהווים ספקי שירותים של משרד הרווחה: 434 (68%) מתוכם מקבלים מימון של עד מיליון שקל ו-195 (32%) מקבלים מימון בסכום שבין מיליון ל-66 מיליון שקל.

  בין 15 הארגונים המובילים שקיבלו את התקציב הגבוה ביותר ניתן למצוא את ויצ"ו (66,140,589 שקל), אלו"ט (57,777,930 שקל), אלווין (54,526,121 שקל), אמונה (51,178,953 שקל) ואקי"ם (44,181,864 שקל), נעמ"ת (43,099,981 שקל) מט"ב (39,340,967 שקל), איל"ן (30,175,216 שקל), שק"ל (23,537,698 ₪), מעון כפר כנא (16,657,003 ₪), בית ילדים ונוער אהבה (16,668,245 ₪), שחל (15,908,718 ₪), ב. יהלום עלה עזר לילד (14,887,154 ₪), עמותת נווה מלכישוע (14,597,121 ₪).

  בנוסף, 5% מהתקציב מעביר המשרד לתמיכה בכ-350 מלכ"רים (חלקם גם נמנים כספקי שירותים). מתוכם כ-45 מיליון שקל מועברים לפנימיות הקולטות ילדי רווחה מהמגזר הדתי והחרדי. בין המלכ"רים שמקבלים תמיכות: מרכז סיוע לנפגעי תקיפה מינית (866,576 שקל), איגוד ישראלי לילדים נכים (269,890 שקל), אגודת עזר מציון (262,561 שקל) נשים נגד אלימות (235,196 שקל), אשל ירושלים (155,136 שקל), נווה מלכישוע (150,000), נעמת (114,769 שקל), ניצן (110,000), המכון לקידום החרש (77,125 שקל), חזון ישעיה (157,950 שקל) שק"ל (58,000 שקל).

 7. שמואל ו כתב/ה

  היום לאחר שיחה ארוכה עם אחד הכתבים בראש העין תעלה בעזרת השם כתבה מקיפה על התעללות מתמשכת של פקידות הסעד מראש העין כמו כן נמסר לכתב הנ"ל מספרו של מנכ"ל התנועה יעקב בן יששכר שירחיב בנושא .
  במקביל יצרתי קשר עם כתב מעיתון שמגיע לכמה וכמה ערים באזור על מנת להכניס לתודעה של האזרחים היקרים שפקידות הסעד מתעללות בהם, שיש תנועה שיכולה לעזור להם נגד התעללות של פקידות הסעד …

 8. neliron כתב/ה

  לאן באמת הולכים בכספים

 9. חנה סבתא מודאגת כתב/ה

  גיע הזמן לפנות למר הרצוג המיתיימר להיות שר רווחה ולבדוק אותו כי כידוע הדג מסריח מהראש וכך הן עובדות הרווחה ופקידות הסעד שהוא אחראי להן במסגרת משרד הרווחה אותן עובדות הן אי אכפתיות מוכנות להגיש את ראשהם של הילדים על המזבח חושבות שילד הוא חפץ מזלזלות בהחלטות שופטיםם במקום לטפל באמת בדברים חשובים הן מנהלות חממה לגידול חתולי רחוב וזה לא יראה שאני לא אוהבת חיות בעצמי גידלתי חתולה ויש לי כלב משקרות בעזות מצח מנסות להוציא אנשים כחולה נפש ומכריחות לפנות לפסיכיאטרים פרטייים ולשלם עבור זה מכיסם בעוד שאני הייתי שולחת את כל פקידי הסעד ועובדי הרווחה לבדיקה פסיכיאטרית

 10. אחד שיודע כתב/ה

  אני מסכים עם כול מילה עבור הכתבה שך סבתא חנה כול פקידות הסעד הממורמרות שגורמות סבל לילדים ולאבות צרכים לסלק אותם מסדר היום הציבורי ומהר

 11. דוד ל כתב/ה

  כמה שיותר מהר לטפל בגוף הזה!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 12. נסימיאן אמיר יצחק כתב/ה

  אני נכה,נגרם לי עוול נורא,ילדיי נלקחו מימני באיומים ובאלימות מילולית ,ע"י ראשויות הרווחה,יש פסק דין והם לא ממלים אחריי פסקי הדין,מתרטטרים אותי ,ילדיי עוברים שטיפות מוח,גרמו להם לפחד מימני,אפילו שלום לא אומרים לי ברחוב……המדינה הזאות פגעה בי המון…כגיהוד מזרחי…לכן החלטתי לפנות לנצרות ,,,זה עוד כלום אדם שיחליט לעזור לי נגד כל העוולות שנגרמו לי תבוא עליו הברכה…אין לי אמון באף אחד ………….

 13. נסימיאן אמיר יצחק כתב/ה

  יהודים והמדינה שהם בנו במטרה לפגוע אחד בשני,,,,,,,,,,,,בגלל זה הם טובים רק בשביל הגלות………..היה לנו טוב בחוץ לארץ,אף אחד לא פגע בתא המשפחתי שלנו……..ועכשיו אני בז ליהדות שלי,,,לא מזדהה,ולא מרגיש שייך לשום שמחה או חגיהודיייייייייייי

 14. ניצנה כתב/ה

  פקידי הסעד באיזור מגדל העמק עושים כרצונם בנשים ושמים להם אפוטרופוס נגד רצונם ועוד עמותה שעשקה קשישים כמו עמותת שפר והתעלמה מהנחיות הקשיש ומרצונו למרות שנתן הנחיות ברורות וכרגע בית האבות עושק את הקשישה וכל מה שדיירי הבית מקבלים היא מקבלת על חשבון כספה טיפולים פיזיוטרפיה נוספים בתשלוםולכל מי שאין עבודה מסדרים לו ביבי סיטר עליה ועל חשבונה כמעט בכל ימות השבוע רוצים לאוורר אותה גם בחורף יושבת לידה מטפלת ונרדמת קונים כסאות שבעצם היא לא זקוקה להם בשמים שאף פעם לא התבשמה רק המטפלות .בגדים שאיני יודעת אבל יחסית לקניה אין לה מה ללבוש כשהי בבית חולטם בת שלאחת המטפלות או מטפלת יושתללידה במחיר 35 שקל לשעה כשכל הדיירם אצלם זה לא קורה במקרה טיפלתי בה הרבה שנים בבית ואף הכנסתי אותה לבית האבות וכשהגיע האפוטרופוס למרות שרצתה אותי הצעתי לשמור עליה ולהמשיך לבוא מידי יום כמו שעשיתי תמיד תמורת דלק הרגישו מאויימים למרות שנתנה לי יפוי כוח העובדת הסוציאלית שאלה אות אם אני רוצה להיות אפוטרופוס בגלל היפוי כוח ובמקביל פעלה בצורה אחרת ואף הרחיקה אותי אפילו בתור מטפלת האישה היתה ערירית והייתי כל עולמה העברתי את חשבונות הבנק במלואם לאפוטרופס והיום ולפני האפוטרופוס היתי אצלה מידי יום במשך שנתיים ושמרתי על האינטרס שלה כמיופת כוח לא קראו לי ולא לה לבית משפט לשאול את דעתינו וגם העובדת הסוציאלית הסתודדה עם הרופא שקבע שאינה כשירה לאחר הבדיקה כי האישה לא רצתה להכנס בלעדי והרופא כתב כרצון עובדת הסוציאלית היום האישה מנוצלת גם משלמת פרטי על הבית אבות וגם על שירותים נוספים וגם האדם הכי קרוב אליה שזה אני לא יכול לבוא מידי יום ומדביקים לה כל מיני מתפלות מחברת אתגר מטב ומהקיבוץ וכל מי שצריך להתפרנס כולל הפיזיוטרפיסט שהוא ממשפחה של מנהלת הבית אבות ועוד ידידה שהיתה נכנסת ל-10 דקות עושה לה מסג עם מוסיקה ועל זה משלמים כ- 160 שקל כולם מאושרים וכשהיא נוסעת לבית החולים הבעל של אחד המטפלות מסיע אותה במקום באמבולנס וללא ליווי וכמובן היא משלמת מכיסה ואני כואבת את כאבה כי אני מאוד אוהבת אותה אם רציתי לעשוק אותה הכל היה בידי עובדה שהעברתי חשבונות בנק במלואם לאפוטרופוס ומנעתי מאנשים שינצלו את מצבה עוד שטיפלתי בה בביתה

 15. כרמית לוי כתב/ה

  אני חושבת שזה עוול לחברה שאין פיקוח ואין דין ודיין לעבודת הרווחה ובכלל לעבודת מטפלים.
  לאחרונה אני נתקלת באנשים הבוגדים במקצוע שבו בחרו. למשל שוטרים שתפקידם להגן על אזרחים לפעמים לוקחים אזרח תמים מרביצים לו ומלבישים עליו תיק… עובדים סיעודיים שתפקידם לטפל בקשישים בעצם מתעללים בהם. והתופעה פושה גם בעבודה שאמורה להיות עבודת קודש של עובדים סוציאלים כביכול… עובדים סוציאלים שכנראה מאסו בתפקידם או חרבה עליהם נפשם והם הורסים נפשות של משפחות וילדים רכים בשנים ודוקא של אלה שהם חלשים והם אמורים כביכול להגן עליהם… יש תופעה של פסיכולוגים שמתעללים נפשית וכל אלה לא שונים מהרבנים שמטרידים מינית אנשים שבאים אליהם ונשים נשואות… אנשים תאמינו לי שיש אנשים שלא נועדו לטפל שלא בנויים להיות שופטים או שוטרים ולא בנויים אפילו להיות מטפלים בבני אדם ושאסור לתת להם סמכויות כאלה לאורך זמן וצריך לעשות תחלופה דוקא במקצועות האלה כדי להגן גם על החלשים וגם על בני אדם שלא יודעים להתמודד עם חולשות של אחרים ובמקום לעזור הם פוגעים.
  תופעה חברתית זו שאני נתקלת בה קיימת אצל אנשים שנותנים להם הרבה סמכויות לאורך זמן וכמו שמחליפים ראש ממשלה כל 4 שנים מאותה סיבה כך צריך לעשות שינוי חברתי טוב ורצוי לתחלופה בתפקידים מעין אלה גם למען הציבור וגם למען אותם אנשים שעושים את התפקיד הזה… ורק הם יכולים להודות במה שאני אומרת אם הם באמת ישרים עם עצמם… הם שם בגלל המעמד ולעשות תפקיד רק בשל המעמד ולהחזיק בו לאורך זמן זה מעשה פסול.

 16. יפית כתב/ה

  בהחלט רעיון מבורך! ויפה שעה קודם!

 17. סולתן כתב/ה

  חייב להקים ומיד נגד העבריינים של משרד הרווחה ימח שימם וזכרם.
  אני לא מבין למה עד עכשיו לא הקימו זאת, צריכים להפגין למען ילדי ישראל….

 18. אם כועסת מאוד כתב/ה

  לתפארת מדינת ישראל אשר חוטפת ילדים מהבית שלהם מאוכזת מהמדינה הזאת הייתי מעדיפה לחיות בכל מקום אחר בעולם ולהיות עם ילדיי

 19. מאיה כתב/ה

  התנועה למען עתיד ילדינו:
  כתובת אינטרנט:
  https://yeladeinu.wordpress.com/%D7%9E%D7%A6%D7%98%D7%A8%D7%A4%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%AA%D7%A0%D7%95%D7%A2%D7%94/

  פורסם במדור: מצטרפים לתנועה

  מבקשת להצטרף לעמותה באופן דחוף ביותר.
  לפני 5 שנים אימצנו, בעלי ואני, את ילדתנו, בהיותה בת 7. הילדה שהתה במשפחת אומנה כ- 4 שנים, מגיל 3 עד 7. לפני כן גדלה בבית אמה הביולוגית ואביה החורג. לילדה שני אחים ביולוגיים.
  אנו קיבלנו צו אימוץ פתוח לאחים הביולוגיים וסגור להורים הביולוגיים שויתרו עליה למטרת אימוץ.
  בצו האימוץ נאמר כי הקשר בעתיד עם אחיה הביולוגיים (לא מאותו האב) נתון לשיקול השירות למען הילד.
  איפשרנו לילדה לפגוש את אחיה הביולוגיים, עד אשר לפני שנתיים אביהם הביולוגי (שאינו אביה) קיבל אותם לחזקתו (ואת העובדה שהוא נלחם עליהם במשך השנים לא סיפרו לנו והקפידו לטייח היטב). ואז החליטו בשרות למען הילד להפסיק את הקשר בין

  האחים בטענה שאביהם איננו מעוניין בקשר.
  כמו כן, גם הסתירו מאתנו את העובדה שאביהם הביולוגי של שני האחים הקטנים מתגורר ממש באותו העיר שאנו התגוררנו (בקצה השני של הארץ).
  לפני חודשיים הודיעה לנו פקידת הסעד מהשירות למען הילד כי כעת האב מעוניין בקשר בין הילדים והמפגש יתקיים במרכז הקשר ברווחה. עקב השינוי המהותי מאוד בנסיבות, שאלתי אם היא יכולה להבטיח לי כי תישמר החשאיות, וכי אבי הילדים (שמן הסתם

  מקיים קשר עם אם ילדיו – שהיא האם הביולוגית של ילדתנו), שאכן לא תחשף למפגש אתו, וכן הילדים לא יעבירו מידע לגבי מקום המגורים ופרטים אחרים. היא הבטיחה כי אין כל סיכוי להעברת מידע כזה, כי היא עצמה תהיה נוכחת במפגש ולא תאפשר זאת.
  פקידת הסעד לקחה את בתי למקום המפגש במכוניתה, ואילו את האחים הביא בכבודו ובעצמו – אביהם, במקום שיגיעו עם עובדת סוציאלית כמובטח. האב של אחיה (שגידל את בתי עד גיל 3), יצא מגידרו. נכנס פנימה ודיבר אליה ואף הגניב לה מכתב שבה

  הוא סיפר על געגועיו אליה ועל רצונו לחדש את הקשר ואף לגדל אותה… הילדים מצידם גם סיפרו לה היכן הם גרים וכי הם בקשר עם אמם הביולוגית שבאה לבקרם שבועיים לפני כן. בקיצור כל מה שחששתי מפניו ופקידת הסעד הבטיחה שהיא תמנע – אכן

  התקיים.
  הילדה הגיעה אלי לאחר המפגש שבורה וממוטטת נפשית. היא הודיעה שהיא רוצה לעבור לחיות עם אחיה הביולוגיים ועם אביהם שטען בפניה שהוא אביה.
  כעבור מספר ימים איתרה את כתובתו ומספר הטלפון שלו ואף הצליחה לקבוע עמו פגישה ולבקר בביתו, ששם גרים אחיה הקטנים.
  כאשר אתרתי אותה ביחד אתו לא נתן לה ללכת והילדה נשמעה לו לאחר שעשה לה שטיפת מוח ואמר שהוא אביה האמיתי ואנחנו רק הורים זמניים. הוא גם הבטיח להפגיש אותה עם אמה הביולוגית ואמר לה היכן היא גרה וכי היא נמצאת בדכאון. לא הזמנתי

  משטרה כי לא רציתי לגרום לילדה ולאחיה נזק וטראומה נוספים.
  מאז האיש הטריד אותנו באופן יומיומי ופשוט הפעיל את הילדה והמריד אותה נגדנו. החיים בבית הפכו לגהינום. הילדה הפכה לחצופה, אלימה ומרדנית ולא נשמעה לנו כלל וכל רצונה היה לעבור לגור אתו ועם אחיה ואף לפגוש את אמה הביולוגית שהוא סיפק

  לה פרטים עליה.
  ברווחה הציעו להוציא אותה מהבית למרכז חירום עד לשיבוצה בפנימיה.
  הוצאנו נגדו צו הרחקה בבית המשפט, ולאחר כמה תלונות במשטרה על הפרת הצו, הוא סוף סוף החל לכבדו.
  מאז שנכנס האיש (שמוכר היטב לשרותי הרווחה בעיר מגוריו כאדם היסטרי ואובססיבי ) התנהגותה של הילדה היתה קשה מנשוא. ברווחה הציעו לערוך לילדה איבחון (ואף לצורך שיבוצה בפנימיה).
  לאחר הפאשלה הגדולה, הציעה פקידה הסעד מטעם השרות למען הילד, כי הילדה תופנה לאיבחון אצל פסיכולוגית מסויימת (כנראה שהיא דואגת לה לפרנסה).
  אני ביקשתי שהאיבחון ייעשה בעיר הסמוכה לנו ולא במקום רחוק. ברווחה השהו את עניין האיבחון בטענה שאת הכל כבר עושים במרכז החירום.
  במשך כל החודשיים הללו ביקשתי שיעזרו באיבחון וטיפול – פסיכולוגי וריגשי, אך ברווחה סירבו ודחו זאת, למרות שנמצאה פסיכולוגית זמינה ומצויינת שתעשה זאת מיידית.
  לפני כשבועיים זומנתי לוועדה לקבלת החלטות להמשך הטיפול. שם הציעו את האופציה שהילדה תעבור למרכז חירום. אני חתמתי על הסכמתי, כי האופציה האחרת השציעו לי היתה לקחת את הילדה למיון פסיכיאטרי כדי שתקבל תרופות להרגעה… כך סתם…

  ללא איבחון. אמרו לי שמרכז חירום זהו מן בית קטן וטיפולי וזה יעשה רק טוב לילדה. וממש בתום לב, מתוך מחשבה שזה ישפר את מצבה הנפשי הריגשי של הילדה, הסכמתי.
  דרך אגב, את הרעיון לעבור לפנימיה החדירה לילדה פקידת הסעד מהשירות למען הילד. הילדה, בשיחה איתה, רצתה "לסחוט" כמה דברים ממני… כמו להביא לה כלב, פלאפון ושאר מיני שטויות… ניסתה את מזילה להפעיל עלי לחץ, ואמרה לה שהיא רוצה

  לעבור משפחה. מיד… ללא כל שאלות, הציעה לה לעבור לפנימיה. עד אז הילדה בכלל לא ידעה מה זו פנימיה, וזה לא עלה על הפרק.
  לפני שבועיים סיפרתי לילדה שנמצאה לה פנימיה וכי המעבר שלה יהיה בזמן הקרוב. הילדה חושבת לתומה כי פנימיה היא מקום נעים , עם הרבה אקשן, עם חברה של ילדים רבים… פעילויות… בקיצור, זה נתפש אצלה כמקום טוב ונעים. היא רוצה לעבור

  לפנימיה בשל קשיים חברתיים ובגלל שבביתנו אין לה אחים ואנו משפחה קטנה מאוד. השקט שלנו קשה לה. היא צריכה אקשן שיתאים לאי שקט שלה.
  פקידת הסעד גרמה לי לחשוב שמרכז החירום הוא מקום טיפולי, ובו הילדה תשהה זמן קצר מאוד – כשבועים שלושה, עם קשר יומיומי אתנו וביקורים פעם בשבוע, וזאת כדי להכין אותה למסגרת של הפנימיה.
  לפני יומיים הזמינה אותי כדי לראות את התסקיר שהיא עומדת להגיש לבית המשפט לנוער בעוד 4 ימים, שאליו אנו מוזמנים – בפני השופטת.
  כאשר קראתי את התסקיר הייתי בשוק. חשכו עיני וירדו לי כל האסימונים. פקידת הסעד לחוק הנוער מטעם הרווחה, הכפישה אותנו ללא בושה, סילפה עובדות, טייחה את מסכת הפאשלות שעשה השירות למען הילד, והציגה אותנו בחסרי מסוגלות הורית. הכל

  הסתובב כך כאילו הילדה נלקחת מאתנו בגלל שאיננו מעניקים לה מספיק תשומת לב, בגלל שאנו מזניחים אותה, בגלל שאיננו מסוגלים לעמוד במצבי לחץ וכו'… לא צויין כלל שהרעיון היה להגן עליה מפני אביהם של אחיה הביולוגיים שבילבל אותה כליל.
  לפתע אנחנו, ההורים, שכה אוהבים אותה וחרדים לשלומה, הפכנו למפלצות חסרות רגשות….
  היא חפרה בעברנו והצליחה לסובב כל עובדה ולהפוך אותה "לראייה" לכך שאיננו ראויים לגדל את הילדה וחובה להוציאה למרכז החירום.
  עוד סיפרה לי כי המפגשים שלנו עם הילדה יתקיימו בנוכחות עובדת סוציאלית וגם תהיה האזנה לשיחות וכו'.
  הסתבר שמדובר בשהייה של שלושה חודשים במקלט סגור לחלוטין, ללא יציאה החוצה. ומפני מי הם מגינים על הילדה ? מפנינו ?
  זהו ממש אבסורד. התסריט נשמע לי הזוי לחלוטין.
  פקידת הסעד אמרה לי שהנוכחות של העוס"ית היא כדי לבחון את היחסים שלנו עם הילדה, כדי שבתום התקופה היא תוכל לקבל החלטה אם הילה תחזור אלינו הביתה או תעבור לפנימיה.
  ביקשתי שתתקן את התסקיר המעוות והשיקרי שלה שמעמיד אותנו באור שלילי, והיא אמרה שתכניס פה ושם תיקונים, אך שהרוב הוא נכון ומבוסס על עובדות…
  באותו מעמד היא נתנה לי את ההזמנה לבית המשפט לנוער.
  עלי לציין שעד למפגש הזה, היתה פקידה הסעד נעימה בגישתה,חביבה, סבלנית ואוהדת, ולפתע במפגש הזה הרגשתי כאילו היא "חושפת ציפרניים" ומראה את פרצופה האמיתי.
  כעת הבנתי שהסירוב להעביר את הילדה איבחון ולמנוע ממנה את הטיפול האפשרי היה מגמתי, כדי שהשופטת תאמין לה ולא תוכל לקרוא ו"ח פסיכולוגי שכנראה עדיף בעיניה על התסקיר שלה.
  כעת הבנתי שהכוונה היא להוציא את הילדה למקלט ומשם לפנימיה. ממש כמו להעביר את השמנת להשגחתו של החתול. הבנתי שתפקידה של פקידת הסעד הוא לספק עבודה לתעשיית הרווחה, לספק חוסים למקלט וילדים לפנימיות.
  אני רוצה להפסיק את מחול השדים הזה ולא יודעת איך.
  בעוד שלושה ימים יתקיים הדיון בבית המשפט לנוער.
  פקידת הסעד ביקשה שלא אגיד לילדה בר על מרכז החירום. הילדה חושבת שהיא הולכת לפנימיה נעימה. היא אמרה שאם הילדה תדע, היא תתנגד ויאלצו לערב את המששטרה ולקחת אותה בכח.
  אני לא בינה למה צריך את זה. מה פתאום מקלט ????
  כל העניין היה כדי להגן עליה מפני האיש שהטריד אותה ולא מפנינו ???? מה הם רוצים ???
  בינתיים הילדה נרגעה והיא כל הזמן מדברת על רצונה להמשיך אתנו את הקשר המשפחתי, כי אנו בעיניה הקן המשפחתי והאוהב, בין אם תלך לפנימיה ובין אם תשאר בבית.
  הסברתי לה היטב כי הדברים שאמרה לפנים המחייכות ברווחה לא פעלו לטובתה בסופו של דבר, וכי לא כל מי שמחייך אלייך ומראה אמפתיה בהכרח רוצה בטובתך. הילדה מוכנה לדבר עם כל מי שצריך כדי להשאר עמנו. היא לא יודעת דבר על מרכז החירום.

  פקידת הסעד רוצה לקחת אותה יום לאחר המשפטי לאחר שתוכרז כאפוטרופסית שלה.
  איך אפשר למנוע מהרווחה לקחת מאתנו את הילדה ?
  אנא, כל מי שיכול לעזור – בעצה טובה, בהפנייה לגורם המתאים וכל דרך אפשרית,
  אנחנו מבוהלים ולא יודעים מה לעשות.

  אנא עזרו לנו.
  מתנצלת על הסיפור הארוך. הוא יצא לי מהבטן ומהלב. אנו כל כך אוהבים את הילדה ורוצים שיהיו לה חיים טובים ושלא תעקר מהבית ומהמשפחה. די לסבל שכבר עברה בחיה הקצרים עקב טעויות אין ספור של המערכת השיקרית של השרות למען הילד בשיתוף עם רשויות הרווחה…
  הצילו !!!!!!!

  בתודה מראש,
  מאיה

 20. Yaron Dan כתב/ה

  לכבוד" הגב' טרוס אקרמן
  פקידת סעד לסדרי דין
  מועצה איזורית גליל עליון.

  טרוס שלום רב,

  אני החלטתי "להרים ידיים".

  הגעתי להבנה מסויימת שלא משנה כלל כמה אתאמץ לראות את מיה וטל שלי. זה יסוכל מחדש בטענות מופרכות חדשות כאלה ואחרות.
  זה הפך ממש ל"משחק ילדים"..(שלא לאמר "משחק בחיים של ילדים..) מה גם שאין ביכולתי לעשות יותר מדי בנידון.
  כל יום שני,שוב מחדש אותו הסיפור..בקשה..תגובה..וחוזר חלילה..!
  החיים הרגילים-שאינם תחת אינם הפקוחה של בית המשפט-יאפשרו לשירה ביתר קלות לעשות עוד ועוד להרחיק ממני את ילדיי או לכל הפחות לצמצם את הקשר למינימלי..כך שהקרב האמיתי,הקשר עם מיה וטל, הוכרע מראש..ולמרות שאין לי מושג ירוק למה כל זה,נגמר לי הכח והאנרגיות להלחם בתחנות רוח.! אם ככה העניין מתנהל תחת בית משפט,אז מה יהיה בהמשך ?
  אני מוותר כאמור גם על הסדרי הראייה הנוכחיים,ובטח ובטח לא אגיע לשום מרכז קשר כזה או אחר.

  אתמול בערב (יום שני,כרגיל) קיבלתי שוב בקשה שלה למנוע את המפגשים שלי עם מיה וטל, בטוענה מופרכת כי הפרתי את הסדרי הראייה ב 26.10.2011,,כמו גם בקשה לבזיון בית משפט מבחינתי..הזוי,לא הוגן וכואב לא פחות..ומה שכמובן אינו נכון ומתועד כל המפגש, משלב האיסוף בשער הקיבוץ יחד עם ידידי אלון פייג,דרך כל המפגש לכל שלביו,ואף שגם אלון וגם המלווה השני איציק צור,שהו עמי ביחד עם מיה וטל עד השעה 16:00,שם נשאר עימי איציק צור,ידידי המלווה השני ששמו נמסר לך,ואף תיעד את כל שאר המפגש,כולל הפרידה הקשה שלי מהילדים שסרבו ללכת בבכי תמרורים וזעקות שבר, ודרשו להשאר עמי ואף דרשו זאת מאימם,עד שלבסוף,אחרי תחנונים וממש קריעתם מידיי,אני הכנסתי אותם לרכבה של שירה..כאמור, הכל מתועד בוידאו..הכל !!!!
  אינני מקבל שום טענה בכל מה שנכתב על ידה ובאי כוחה,אהיה מוכן להעביר אליכם קלטות שלמות של המפגשים שלי עימם.

  שלשום הסרתי מעליי ייצוג משפטי של העו"ד שלי..אחרי חוב של כמעט 100,000 שקל (84000 רק לעו"ד עינת גלוסר עד עכשיו,לא כולל אגרות,פגישות לחוות דעת פסיכיאטר פרטית שהוצאה,הדרכות הוריות פרטיות ועוד..),וכל זה טרוס, רק מלהתגונן ולבקש להיפגש עם ילדיי..כשכל מפגש שהחל בבקשה של שירה לבית המשפט לבטלו בעילות זדוניות וכואבות לא פחות-עלה לי במעל 5000 שקל..שלא לאמר כל תגובה ושטות אחרת נגדי עלתה הרבה יותר מזה מסתבר.
  עקב המצב הנ"ל,ולצערי הרב,נלקחת ממני בכלל האפשרות להיאבק על "חפותי" כאדם רגיל ובריא מן המניין ,כמו שתמיד הייתי וכמו כולם בכלל, ולהוכיח לבאי כוחה של שירה,לביתה משפט הנכבד ולגורמי הרווחה – שאני אבא יותר מראוי לטל ומיה שלי בפרט,שהם אלו ה"יעד" הנצחי היחידי והיקר לי ביותר בחיים האלו.
  זוהי הכרה אמיתית במצב כלכלי נתון בו ילדיי נלקחו ממני לא במסגרת גירושין של בני זוג,אלא במטרה למחוק אותי מחייהם..לא פחות מזה טרוס !! לצערי, אין הפרוטה נמצאת בכיסי על מנת להיאבק על מימוש זכותי האבהית כלפיהם.

  מעבר לכך,אך בעקבות על התנהלות זו,הקשיים הנערמים עליי בעקבותיה,וכמו גם ההתעלמות של גורמי הסעד והמשפט, אני "מרים ידיים" מהמשחק הזה.אני מבין שהמפגשים שלי עם ילדיי גורמים לשירה עוול נוראי ממש ואי נוחות. נפשית שגורמות לה לרדת לפסים שאין להם כל קשר לגירושין בכלל ולבני אנוש בפרט.
  מעולם לא הפרתי שום צו או החלטת בית משפט. נהפוך הוא, עשיתי את כל המאמצים האפשריים ויותר מכך ע"מ לבלות 20 שעות בלבד עם ילדיי בכל שלושת החדשים האחרונים. כמו גם,ניסיתי כמעט הכל,כדי להוריד את מפלס העויינות הלא מוסברת של שירה כלפיי.
  הפעלתי את כל מי שרק יכל לעזור,עשיתי הכל לפי ספר,רק כדי לראות את מיה וטל שלי מס' שעות יקרות,לא עלה בדעתי ולו לשניה אחת בודדה להפר הסדרי ראייה עימם,שכן הצפייה לכל רגע קט במחיצתם גדולים לעין שעור מהכל. לצערי הרב,נגלה לי בכל שבוע מחדש,שזה כנראה גדול עלי שירה..ועכשיו לצערי-גם עליי.
  לאט לאט..הבנתי שאני נלחם בתחנות רוח.. כן, הבנתי שכאשר הצד שיש בקרבו כל כך הרבה שנאה ורוע,והוא זה שמגדל את ילדיי..מפיץ את משנתו השגויה לגבי אביהם לכל עבר,למשפחתו,חבריו,דודיו מכרים משותפים וכו'..אז ה"הפסד" לכאורה כבר מונח לרגליי..אז למה בדיוק אני נאבק ? אין לי שום מלחמה כלפיי שירה,מעולם גם לא היתה כזו..לא במסגרת ממון שאין לנו,ולא בכל מישור אחר..לפחות מבחינתי..
  הבנתי שלא משנה מה אעשה,הילדים יספגו את התחושות הקשות הללו שלה כלפיי עם הזמן..ויתרחקו עוד ועוד..לא משנה מה אעשה כל חיי..וראיתי את הניצנים כבר עכשיו..בכל טלפון..גם שטל סיפר לי מיוזמתו ש"אמא וסבתא וכולם כועסים עליי בקיבוץ.." הבנתי שקורים דברים שלעולם לא יהיה לי כל שליטה עליהם..לעולם !
  אין לי לא רצון ולא אנרגיות להמשיך ולהיגרר למשחק הזה של שירה ושל באי כוחה ומקורבייה,נגמר לי.. ! פשוטו כמשמעו..
  עדיין לא ברור או מובן לי כלל איך האישה שהיתה לצידי ואני לצידה..אם ילדיי!! הפכה להיות השונאת הגדולה ביותר כלפיי בעולם הזה..שינאה כל כך גדולה שאפילו את ילדיי לקחה ממני בעורמה,מיה וטל שלי,בשר מבשרי ונשמתי שלי,והכל..במסווה מחושב שטוען שאני ממש מסוכן לה,לילדיי,לציבור,מפחיד,אלים ..שניסיתי לקחת את חיי ?
  איך מישהו שעבר בכלל את החודשים האלה כמוני ונשאר בריא בנפשו יכול בכלל לעשות כן מקודם..איך ? איך מוחקים פתאום מבנאדם ברגע גם את משפחתו וילדיו,בת זוגו-אשתו,ול"קינוח" לוקחים את המהות שלו בעצמו ,את שמו הטוב,מספרים עליו שעשה כך וכך לאשתו וילדיו..ככה בקלות ראש ובהינף עט מחודדת..כאילו הוא לא קיים בכלל..קובעים גם את הרגשות שלו,..האישיות שלו..מוחקים הכל,ויוצרים כלפי העולם שממול דמות אחרת,רעה,מפלצתית. ממש…מפחיד !!
  אז איך אפשר להשאר באמת אותו האדם אחרי דבר שכזה..איך ?.. אי אפשר באמת !!! הצלקות גדולות מדי..
  החתכים עמוקים מדי מכל ההכפשות שווא ..שרק שנינו,אני ושירה,יודעים את גודל ועוצמת הפגיעה הכל כך חזקה בי..חתכים שיותרו צלקות לכל אורכו ורוחבו של ליבי..ובכל זאת,בכל יום חדש,שירה ממשיכה ויורה.. וללא כל הבחנה וכיוון,רק שמשהו יפגע כבר ויהיה אנוש מספיק להפיל אותי לקרשים..
  לא ברור למה צריך בכלל את כל זה..לא מובן..תמיד אשאר עם ה"חור" הענק הזה – מה יכול היה לגרום לאדם כמו שירה להפוך לכל כך קר מחושב וזדוני כלפיי..כלפי כל אחד למעשה..ובעיקר בראש בראשונה,כלפיי מיה וטלוש שלנו..

  ה"גולה" הענקית הזאת שתקועה לי בגרון כבר שלושה חדשים,נראה שלעולם לא תחליק למטה לבטן..
  כל היצר הזה הוא חד צדדי בצורה מובהקת,כפי שהסברתי לך כבר טרוס,אין לי חלק ב"אי-יציבות" בינינו כאן..זה של שירה בלבד הפעם,..ולמרות שתחפה על האמת בסיפורי מעשיות ואיסוף לובי לבני ביתה ומקורבייה….
  למרבה הפלא אפילו עצוב לי עליה..ובשבילה..לשאת נטל אדיר של הידיעה שהיא זו שלקחת את המושכות של הכרכרה הדוהרת לתהום, והאחריות לגורל נפשם של ילדייי מיה וטל היקרים מכל,אחריות כמעט אלוהית הייתי אומר אם הייתי אדם מאמין בהשגחה..וזה כבד !

  העלבון והכאב שלי מההתנהלות הנ"ל ,צברה אצל כולם עוד ועוד תאוצה והפכתי ממש כמו לפיון במשחק שזז בידי כלי משחית בדמות עו"ד,פקידות סעד ועוד כל מיני גורמי רווחה שמכורח המציאות והמיקום הגיאוגרפי,הפכו גם הם באי כוחה של שירה..כל אלו המשיכו במהתלה בגדולה מכל,אולי מבלי ידיעתם..אך לעולם לא אבין מה יכול לגרום לאמא לנתק כך מאב את ילדיו..לעולם..!! ועוד לעשות מאמצים כבירים למנוע אפילו את המעט שיש לי להפגש עם מיה וטל..המעט שעלה לי במאמצים ומשאבים כבירים,עשתה הכל ממש, לאזור את כל כוחות האופל היצירתיים ביותר,כדי להרע ולסכל כל קשר בינינו..בכל יום שני,קבוע,ניסתה שוב ושוב ללא הרף..!

  אז,אוקיי..הבנתי..זו מלחמה אבודה מראש בשבילי..החיים הרגילים של מיה וטל,ושירה עימם,הם לא יתנהלו תחת העיניים הבוחנות של בתי משפט ודיונים,ב"חיים האמיתיים" לא תהיה לה כל בעיה להמשיך בקלות בלתי נסבלת וכואבת מנשוא, ולהצליח לעשות כרצונה ולהרחיק ממני את מיה וטלוש, אם ככה זה קשה עוד במסגרת החוק אין לי שום סיכוי ממשי ב"חיים האמיתיים"..אני מרים ידיים !!

  מה שהכריע את הכף סופית וגרם לי להרים ידיים זה הרחוק מילדיי..הבדידות הזאת בלי מיה וטל,ביום אחד הם נעלמו ממש מחיי,ואני מחייהם,וכולם שותקים,ממשיכים כרגיל.. לאט לאט הבנתי..כן,הם באמת מתרחקים ממני כל יום ביומו עוד יותר….ואני עדיין,כבר שלושה חדשים בכלוב הזה..כל היום רק מנסה להבין,למצוא פתרונות,לנסות להתמודד איכשהו עם העובדה שהם לא איתי..לא אלווה אותם לגן,לבי"ס..שיעורים,לחוגים..חברים שלהם..אפילו שיחת טלפון עולה לי ב"דם" ממש כבר עכשיו..הם לא יצרו קשר עימי ביוזמתם או של אימם אף פעם,כבר מעל שלושה חדשים..מה יהיה עוד חודש..עוד חודשיים..מה יהיה..? כנראה רק יותר רע לכולם..ובעיקר למיה וטל היקרים ביותר והחשובים מכל..אז מבחינתי זה מספיק..בשבילם בלבד-שתיקח אותם לקיבוץ אליה..לתמיד..ושתשמור עליהם כבבת עינה ! זה הכל.

  אני במידה ולא אצליח לארגן את הסכומים למסוגלות הורית,ולא יצלח בידי לקבל הסדרי ראייה מורחבים גם לאמצע השבוע-לא אגיע לשום מרכז קשר כמובן ! אעדיף להשקיף עליהם מהצד מאשר לשמש להם כעוד "דוד" נחמד שגר רחוק ושנוסעים אליו המון המון זמן.. לביקור משוחד מראש על ידי שירה,"ביקורי ניחומים" שכאלה בסופי שבוע בלבד..! לא מגיע להם כזה אבא..! ולמען האמת גם אני לא ארצה להיות להם ככזה..דמות הערצה מעורפלת..לא אהיה פרס "ניחום"..

  טרוס,רק שלא תביני משהו לא כשורה,אני כותב מסמך זה בדעה מושכלת וראש צלול לחלוטין, אינני "מסכן" בשום אופן,או ב"בעיה נפשית" או כל משהו אחר שמישהו ירצה לקחת מכאן,למנף אותו עוד קצת ולשמש אף את זה כנגדי..(אפילו שברור לכולנו שהכל היה כלא היהו מעולם לא ניסיתי לפכוע האיש ובטח ובטח לא בי-מקווה שיצא לך לעבור על הדו"ח של הפסיכיאטר..וטענתו הברורה שם כי אני ללא שום בעיה ואליו בסוף הדו"ח שימי לב שציין כי לעניות דעתו שירה צריכה להגיע דחוף לפגישה אם גוף מקצועי כזה או אחר..הוא ציין דחוף טרוס,שימי לב למסקנותיו הגורפות חד משמעית כלפיי וכלפיי שירה בסוף הדו"ח).

  טרוס,אנא הביני,זהו שיכלול של מצב מובהק של חוסר ברירות.,הבנה מסויימת במיותרות בניהול מערכה מיותרת שכזו,ומזה שאין לי,ולא יהיה כנראה, פרטנר גרוש אמיתי,בעל רצון בסיסי בהכרה באבהותי וזכותי לממשה כלפי טל ומיה שלנו, ואמון בניהול שיח שותף עתידי של אורך חייהם, שותפות בלקיחת החלטות,בתמיכה ואהבה וההשפעה על גורל עתיד חייהם,כילדים להורים גרושים.

  אני,על מי שאני,לא אוכל לוותר – לא אגיע לשום מרכז קשר בשום מצב שהוא, אינני "אובדני" או "חולני" כפי שאתם מנסים לתאר אותי בכל דרך רעה אפשרית,על זה לא אתפשר לעולם !! כלפיי אף בית דין ועבור אף אחד,וכן טרוס,גם לא עבור ילדיי היקרים לי מכל. אחרת אין לי טעם שיקראו לי אבא בכלל.. יש מידות פנימיות שלי שלא אסכים לסלפן..אי אפשר להכריח בן אנוש בר דעת "להודות" שהוא אינו כזה..
  אז אולי הרווח כיום נראה כולו של שירה,או גם הוריד מהגב שלכם "כאב ראש" בדמותי – חבל שההפסד כולו של מיה וטל..ורק אח"כ שלי…

  היום, ממש לפני דקות כתיבת מכתב זה חזרתי מתחנת משטרה לחקירה עקב תלונה שהגישה שירה כלפיי על טענה שיקרית להפרה של הסדרי הראייה ב 26.10.11…
  לאחר שהבאתי לחוקר את סרטי הוידאו של כל המפגשים ולאחר ששוחח עימך ואם המלווים שכל המפגשים התקשרו אליי מהמשטרה על סגירת התיק באופן גורף ואף המליצו לי להגיש תביעה בבית דין אזרחי על עגמת הנפש והנזקים שגרמו לי תלונה זו במשטרה. כאמור,איני ממשיך במלחמה הזו,לא אגיש כל תלונה משום סוג שהיא,כל בקשה ואף חודל בכאב גדול לנסות וליצור קשר טלפוני עם ילדיי.שכן כל שיחת טלפון מוקלטת ע"י שירה ומתומללת כרצונה ברוע ללא מעצורים כדי להראות שאינם "ששים לדבר איתי " כלשונה ושאני "שם מילים בפיהם"..מה שהפוך לגמרי כמו שתצפי בכל קטעי הוידאו קורעי הלב שאשלח אליכם בדואר.
  עד לאן זה יוביל..? אינני בנוי למשחקי שרירים מיותרים והפרחת שקרים והכפשות..שכולם עומדים מהצד ומביטים..וזהו..
  זה לא אני..אני לא בענייני קרבות לא הוגנים עם מטרות נלוזות..וחבל שלא אוכל לגדל את ילדיי על ברכי הערכים הללו..

  רק היום גיליתי כי העו"ש של שירה,הינה מטעם לשכת הסיוע של בתי המשפט,מה שאומר שהיא מתוגמלת ישירות על כל הגשה של מכתב,תלונה,תביעה וכל תגובה כזו או אחרת ,לכן ברור שכל מסכת התלונות סרק והשקרים הינם בעלי אופי חסר תום לב שלא לאמר הונאה של ממש,ושומר לעצמי את הזכות להתלונן על התנהלותה זו בלשכת עורכי הדין.

  אני אייצג את עצמי במקרה הצורך הכל דיון עתידי.אני מוותר מראש על ההתמודדות המשפטית..אם זה "בנק המטרות" שהצבתם נגדי לפני חדשים רבים,אז ניצחתם .!!

  כאמור,אני מוותר על הסדרי הראייה הללו שגוררים שבוע אחר שבוע,נזקים בכל המישורים,ולכולם מסביב,נזקים רגשיים,כלכליים שלא לאמר על מפח נפש של ממש. !!
  כמו כן, מוותר עם מרכז קשר כזה או אחר.
  שלחתי מכתב זה גם לשירה עצמה ולעו"ד שלה כמו גם בקשה ברורה שיעבירו אליי את כל התביעות שלהם,ולו רק כדי שאוכל לתת להם כל שביכולתי ,כל התביעות שלהם כלפיי,כל הרכוש,העסק,הרכבים,הבית..הכל למעשה ללא כל סייג ועניין, כדי לסיים את כל התיקים האלו וללכת ממקום חשוך זה.
  לא אתפלא אם גם מכתבי זה ישמש כנגדי בדיון הקרוב,אשא בהשלכות אלו בעצמי.

  בברכה.
  ירון דן
  0544614076

 21. אילזה כתב/ה

  מקווה שהרעיון ימומש. בקושי 4 שנות תואר (דרישות טסט פסיכומטרי נמוכות לקבלה), אך הסמכויות כמעט בלתי מוגבלות שמאפשרות להחליט על חיי אדם – כמו רופאים או שופטים ממש, רק שההבדל בין שנות לימוד וכמובן ברמת IQ של עובדת סוציאלית ושל שתי המקצועות הנ"ל הוא עצום. חייב להיות או פיקוח בלתי תלוי על העבודה שלהן, או לפחות להעלות קריטריונים לקבלה לחוג עבודה סוציאלית + דרישות גבוהות להענקת סטטוס פקיד סעד (ולא להיסתפק בקורס קצר).

 22. דורית כתב/ה

  הצילוווווווווווווו
  לא תאמינו מה קורה בלישכת גוננים קטמון ירושלים אלי ילדים מוציאים מהורהם ומכניסים אותם למסדות ואימוץ ומקומות סגורים
  למהההההההההההה
  קורע לב ממש כמו הנאצים

 23. אירית כתב/ה

  כל הכבוד הגיע הזמן שתהייה עצומה תארתי לי שזה רק עניין של זמן להוציא את האמת לאור.
  מה שכן אנחנו כרגע בתור V שצריך למלא אני הכי אוהבת את השקרים שלהם את הדרכים שלהם להוציא ממך מהבלטות דברים שלא היו ולא נבראו. אני לפעמים שואלת האם חלק מהקורסים שלהם מלמדים אותם משחק הם שחקנים מלידה והמנהלים שלהם אנשים קרים ומגעילים שמחפשים לשמוע את הדברים המלוכלכים גם עם הצד השני משקר בזדון.
  לא להאמין כמה כח יש להם באיומים ואף במעשים. אני באופן אישי לצערי כבר 5 שנים חווה כל פעם עוד דברים /שקרים ושואלת לא פעם לשם מה יש את מח׳ הרווחה בכלל הרי משכורתם דלה, הם ראש קטן , הם עבדים ומתנקמים באנשים שאין את הכח והאנרגיה להלחם ובטח לא ללקק להם כמו שמצפים.
  אבל מאמינה כי יום הדין קרב ובא בשבילם שיצטרכו באמת כבר לתת הסברים מעבר לצעדים שהם עושים בצורה מאוד מלוכלכת ולא אמינה.

 24. ד כתב/ה

  פגשתי במשרד הרווחה את האטימות למצב העני וגם את ההסתרה מאיתו את זכויותיו על פי חוק אין להם ממש רצון לתת את מה שמגיע ואפילו לאחד כמוני שהיה עד לא מזמן זרוק ברחוב ללא כסף כלל ללא אוכל ללא קורת גג וכשניגשתי אליהם אמרו לי שלא מגיע לי כלום היות ואני גבר לא אישה ואין לי הכנסה נו דהההה לא באמת ניגשו לבעיה ואפילו חיכו שאצא בקיצור גועל נפש ועוד אמרו לך לביטוח לאומי בקיצור אין לך מה לחפש פה והסיפור ארוך אבל לא משנה אין בעצם עם מי לדבר הלואי שיהיה מישהוא אמיתי שיעשה סדר בכל הבירוקרטיה הזוועתית הזאת

 25. צביה מנדל כתב/ה

  ביקורת על משרדי רווחה …היום!!!!

 26. שולמית כתב/ה

  להצלת הציבור הנזזקק
  שימו פיקוח על הרווה
  העמידו לדין את פושעות משרת הרווחה
  העמידו לדין את כותבות התסקירים/ השקרים לבתי המשפט

  אל תיגשו לרוחה / הזהרו מפקחות הרווחה

  תגובה

 27. מיכל כתב/ה

  אזהרה לאזרח הפונה לרווחה

  אמהות ואבות : היזהרו ממערכת הרווחה
  כל פניה לעובדת רווחה, תסתיים באסון למשפחה
  העלוקות ממערכת הרווחה והאפוט׳ הכללי מתפנסים ״בהצבת אפוטרופוס חיצוני״ לנזקק.
  שימרו על משפחתכם , מהרווחה. היא תוציא את ילדיכם והוריכם לעמותות העלוקות.
  עובדת סוציאלית: היא ״מקור פרנסה לעמותות , אפוטרופוס כללי ויועץ משפטי״.
  יחד יחברו אלה להפשיט אתכם מכל זכויותיכם. בעוד הם מתפרנסים מה חסויים.

  אין פיקוח על הפקרות הרווחה
  אין פיקוח על אפי׳ כללי
  אין פיקוח על העמותות העלוקות
  אין פיקוח על תסקירים

  תגובה

 28. Hana25 כתב/ה

  פיקוח על הרווחה מחוץ למערכות הרווחה

  פיקוח על ״שלטון הרווחה באזרח ובדיונים״

כתיבת תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s

 
הרשמה

קבל כל פוסט חדש ישירות לתיבת הדואר הנכנס.

הצטרפו אל 107 שכבר עוקבים אחריו

%d בלוגרים אהבו את זה: